انواع شیر برقی تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع شیر برقی تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیر برقی وظیفه قطع جریان آب ورودی به دستگاه را در هنگامی که پمپ دستگاه بنا به هر علتی خاموش می شود دارد. عملکرد شیر برقی منجر به جلوگیری از هدر رفت آب و خروج آن به فاضلاب می شود. شیرهای برقی از نظر عملکرد به دو دسته تقسیم می شوند.

  • شیرهای برقی NO-NORMALLY OPEN

عملکرد این نوع شیر برقی به صورتی است که در حالت معمولی و بدون جریان برق باز هستند و در صورتی که جریان الکتریسیته به آنها برسد بسته می شوند و مانع از عبور آب می شوند.

  • شیرهای برقی NC-NORMALLY CLOSE

این نوع از شیرهای برقی در حالت عادی و بدون ایجاد جریان برق بسته هستند اما به محض اینکه جریان الکتریسیته به آنها برسد باز می شوند و سبب عبور جریان آب از فیلترها می گردند.

اغلب شیرهای برقی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند از نوع NC هستند.

یعنی در صورتی که جریان برق در مدار برقی شیر برقرار باشد راه عبور آب توسط شیر برقی باز است و در صورتی که پمپ دستگاه خاموش شود و جریان برق نیز قطع گردد، شیر برقی به سرعت جریان آب ورودی به فیلترهای دستگاه را می بندد.

شیرهای برقی خانگی دارای ورودی و خروجی 1.4 اینچی می باشند و شیلنگ های تصفیه با استفاده از اتصلات فیتینگی یا مهره ای به آن متصل می گردند. آب خروجی از شیر برقی توسط شیلنگ تصفیه وارد پمپ می شود و جهت جریان ورود و خروج آب به صورت فلش بر رو بدنه شیر برقی نمایش داده شده است.

انواع شیر برقی تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع شیر برقی تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط