اهمیت فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اهمیت فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در تکنولوژی فیلتراسیون آب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر فیلتر کربن بلاک از موثرترین فیلترها در دستگاه به حساب می آید.

بخش کثیری از تصفیه آب در دستگاه بر عهده این فیلتر است و در واقع مجموعه وسیع تری از وظایف فیلتراسیون آب را بعد از ممبران انجام می دهد.

فیلتر کربن بلاک امکان حذف و نگهداری مواد شیمیایی در خود را فقط در یک فیلتر فراهم می کند. این فیلتر رسوبات و ذرات بسیار ریزی را که از فیلتر الیافی و فیلتر کربن اکتیو گرانول عبور کرده اند را حذف می کند.

به طور جزئی تر می توان گفت فیلتر کربن بلاک قادر است تمامی مواد شیمیایی آلی مانند آفت کش ها و حشره کش هایی که در کشاورزی استفاده می شود، کیست های ژیاردیا و کریپتوسپوریدیوم (البته نه به طور 100%)، کلر و کلرامین ها و تری هالومتان ها و استیک اسیدها را حذف کند.

فیلتر کربن بلاک ساختاری بسیار متخلخل دارد که تهیه شده از ذرات کربن پودری، چسب های ترمو پلاستیک و دیگر افزودنی ها است. آب با گذر از بلوک فشرده کربن تمامی ناخالصی های شیمیایی خود را از دست می دهد.

ساختار فیلتر کربن بلاک به گونه ای است که سطح تماس بیشتری را با آب نسبت به فیلتر کربن فعال گرانول فراهم می کند. به همین دلیل این فیلتر قادر است حجم بیشتری از مواد شیمیایی را با دقت بالاتر به خود جذب کند.

به همین خاطر وجود فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به خصوص سیستم های اسمز معکوس اهمیت دارد.

فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر به شکل کارتریجی طراحی می شود. یعنی بلوک کربن درون پوششی از جنس کتان یا توری قرار می گیرد و سپس درون هوزینگ ها جای داده می شوند. این فیلتر در سومین مرحله از سیستم و معمولا قبل از فیلتر ممبران نصب می شود.

اهمیت فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اهمیت فیلتر کربن بلاک در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط