خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

امروزه در هر خانه و صنایعی برای تهیه آبی سالم نیاز به دستگاه تصفیه آب است. این دستگاه ها در انواع مختلف خانگی, نیمه صنعتی , صنعتی عرضه می شوند و به کمک فیلترها آب آشامیدنی را تصفیه می کنند .

این فیلترها پس از مدتی دچار گرفتگی می شوند و توانایی خود را در تصفیه آب از دست می دهند به همین دلیل لازم است دستگاهی که می خرید خدمات پس از فروش داشته باشد در صورتی که این خدمات نباشد آب آشامیدنی شما بدون آنکه متوجه شوید دارای آلودگی های زیادی خواهد بود در نتیجه تصفیه آب دیگر کارکرد خوبی نخواهد داشت.

علائمی که نشان می دهد زمان سرویس دستگاه شما فرا رسیده به شرح زیر می باشد: آبی که می نوشید طعم و بوی ناخوشایندی دارد با این حساب فیلتر دستگاه تصفیه بیش از حد با ناخالصی انباشته شده و زمان تعویض آن فرا رسیده است و در این زمان باید به سرویس آب تصفیه خود بپردازید.

افت فشار آب خروجی نیز به دلیل انسداد و گرفتگی در فیلتر است که باید در زمان مشخص تعویض شود. اگر آب تصفیه شده دارای ذرات ریز باشد نشانگر آن است که آب مصرفی شما دیگر کیفیت کافی را ندارد و باید برای سرویس دستگاه تصفیه آب خود اقدام کنید.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آّب عبارتند از: تعمیر دستگاه در زمان گارانتی دستگاه بدون هزینه. تعمیر دستگاه پس از تمام شدن مدت زمان ضمانت، تعویض فیلتر ها در زمان مشخص شده.

پس بحث خدمات پس از فروش بسیار مهم است و باید قبل از خرید دستگاه به این شرایط حتما توجه کرد تا در صورت هرگونه مشکل فنی از سرویسکاران و مشاوران آن بهره بگیرید.

عوض کردن فیلتر ها در زمان مشخص شده به عهده سرویسکار است و نباید خود اقدام به تعویض آن کنید در نتیجه دستگاهی که می خرید لازم است خدمات پس از فروش داشته باشد تا در صورت هرگونه مشکل سرویسکاران آن را حل کنند. بهتر است قبل از خرید دستگاه به این موضوع توجه داشته باشید.

خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط