خدمات پس از فروش سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

خدمات پس از فروش سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از دو نوع سوئیچ فشار ساخته شده اند که آب ورودی به پمپ را در زمان های لازم و حساس قطع و وصل می نمایند. در واقع در عملکرد پمپ بسیار تاثیر گذار هستند.

سوئیچ فشار بالا (high pressure sw.) یکی از این دو نوع است که پمپ را در زمان افزایش فشار آب درون سیستم و پر شدن مخزن خاموش می کند.

همچنین زمانی که فشار از روی فیلتر ممبران برداشته شود دوباره پمپ را روشن می کند.

سوئیچ فشار پایین (Low pressure sw.) که نوع دوم سوئیچ های تحت فشار است دقیقا برعکس سوئیچ فشار بالا عمل می کند.

این سوئیچ زمانی که آب ورودی قطع باشد و یا جریان بسیار ضعیفی داشته باشد به پمپ دستور خاموش شدن می دهد. درواقع این سوئیچ مانند یک محافظ برای پمپ عمل می کند.

حال اگر این دو سوئیچ خراب شوند باعث اختلالات و مشکلاتی در روند کار دستگاه تصفیه آب سافت واتر می شوند. بهترین کار برای حل مشکلات سیستم، تعویض این دو سوئیچ است.

تعویض سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین چون کمی دشوار است و نیاز به دانش فنی و تخصصی تصفیه آب دارد بهتر است این کار را خودتان انجام ندهید و به متخصصان فنی بسپارید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کادری مجرب و متخصصان فنی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

همچنین خدمات پس از فروش سوئیچ های فشار دستگاه تصفیه آب سافت واتر و تمام قطعات را به خوبی و با دقت انجام می دهد.

خدمات پس از فروش سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

خدمات پس از فروش سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط