خدمات پس از فروش سوئیچ  high pressure سافت واتر

خدمات پس از فروش سوئیچ  high pressure سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی از جمله دستگاه های تصفیه آب سافت واتر برای قطع و وصل کردن پمپ دستگاه سوئیچی به نام سوئیچ فشار بالا (high pressure) وجود دارد.

سوئیچ high pressure (فشار بالا) دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت سری به همراه پمپ در مدار قرار دارد و عمل قطع و وصل کردن مدار الکتریکی را بر عهده دارد. در زمانی که مخزن پر است و شیر برداشت نیز بسته می باشد این سوئیچ وظیفه دارد پمپ دستگاه را خاموش کند تا آب از مخزن سر ریز نشود.

سافت واتر (soft water) یک برند تایوانی است که به تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی پرداخته است . تمام قطعات ، فیلترها و اجزای دستگاه های تصفیه آب سافت واتر بسیار با کیفیت بوده و از بهترین آلیاژها تهیه شده است. همچنین سوئیچ high pressure سافت واتر از کیفیت و دقت بالایی ساخته شده است.

اما با این حال ممکن است این سوئیچ ایراد پیدا کند و عمل قطع و وصل دستگاه را به درستی انجام ندهد که در این صورت نیاز به تعویض آن است. در این هنگام بهتر است این کار توسط کارشناسان فنی انجام گیرد تا به درستی تعویض و تنظیم شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد . تمامی قطعات و دستگاه های تصفیه آب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است که سر موعد مقرر برای تعویض فیلترها اقدام می نماید.

حال اگر در مدت زمان گارانتی قطعه و یا سوئیچی از جمله سوئیچ فشار بالای دستگاه تصفیه آب ، ایراد و خرابی داشته باشد بدون هیچ گونه هزینه ای آن را تعویض می نماید و آن را بر اساس فشار آب ورودی منزل تنظیم می نماید تا دیگر به مشکل بر نخورد.

زیرا بر روی سوئیچ فشار بالا یک پیچ وجود دارد تا بتوان بر اساس فشار ورودی، آن را توسط آن پیچ تنظیم کرد و اگر این کار انجام نشود به پمپ و سایر اجزاء آسیب می رساند.

خدمات پس از فروش سوئیچ  high pressure سافت واتر

خدمات پس از فروش سوئیچ  high pressure سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط