خرید شیر برقی موجود در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

خرید شیر برقی موجود در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

در تمامی دستگاه های تصفیه چه خانگی و چه صنعتی و نیمه صنعتی از شیر برقی استفاده می شود. این شیرها با جریان الکتریسیته همراه می شوند و زمانی که دستگاه ، دستور خاموش شدن پمپ را می دهد شیر برقی نیز وظیفه بستن مسیر آب را دارد و اگر مجدد دستگاه روشن شود شیر برقی دوباره مسیر آب را باز می کند .

در دستگاه های مدل های قدیمی تر از شیری به شکل چهار راهی استفاده می شده که مکانیکی بوده و بدلیل خرابی های مکرر شیرهای برقی جایگزین مدل های قدیمی تر شدند .

نکات لازم جهت خرید و نصب شیر برقی

مهم ترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که اگر از چهارراهی در دستگاه های تصفیه خود استفاده می کنید آنرا تعویض نموده البته این خدمات توسط متخصصین حرفه ای ما انجام می شود.

در صورت خرابی شیر برقی دیگر وظیفه قطع آب را بدرستی انجام نمی دهد در واقع قطع کنندگی آب از کار افتاده و این مساله باعث می شود که آب به داخل فاضلاب راه پیدا کند و هم باعث هدر رفت آب می شود.

نحوه کار شیر های برقی

این قطعه برای فعالیت نیاز به جریان الکتریسیته دارد .

همانطور که گفته شد شیر برقی از اجزا و قطعات مهم در دستگاه های تصفیه می باشد . این شیر بصورت قطع اتوماتیکی می باشد و نمی گذارد آب وارد مخزن بشه تا زمانی که مخزن از آب پر بشه و پمپ قطع شود . در غیر این صورت آب هدر میره و وارد فاضلاب می شود.

نشانه های خرابی شیر برقی

اگر متوجه شدید که دستگاه تصفیه روشن است اما هیچ آبی را تصفیه نمی کند به این دلیل است که شیر برقی اصلا مسیر آب را باز نکرده است یا در شرایطی که دستگاه خاموش است و آب به فاضلاب میرود .

به منظور جلوگیری از مشکلات اکیدا توصیه می شود که از یک متخصص کمک بگیرید .

خرید شیر برقی موجود در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

خرید شیر برقی موجود در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط