درصد احتمال خرابی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اثر تعویض نادرست فیلترها

درصد احتمال خرابی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اثر تعویض نادرست فیلترها

کمپانی سافت واتر (soft water) در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس حداقل از 5 فیلتر تصفیه آب استفاده کرده اند.

تمامی این فیلترها طول عمر محدود دارند و فیلترهای مختلف به طور معمول بین بازه های زمانی سه ماه، نه ماه و یک سال و نهایتا تا دو سال نیاز به تعویض دارند.

ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به نحوه تعویض فیلترها کنجکاو باشند و می خواهند با نحوه تعویض فیلترها آگاه شوند، اگرچه نحوه تعویض فیلترها به صورت تئوری و تصویری توضیح داده می شود.

اما پیشنهاد می شود شخصا اقدام به تعویض فیلترهای تصفیه نکنید و این کار را به متخصصین تصفیه آب بسپارید تا فرآیند تصفیه آب به بهترین نحو انجام شود.

طبق آمارها و تجربیات در طی چند سال اخیر، افرادی که آگاهی کافی از سیستم تصفیه آب نداشته اند و خود اقدام به تعویض فیلترهای تصفیه کرده اند.

بدون اینکه متوجه باشند سبب کاهش راندمان دستگاه و خروجی آب با کیفیت پایین تر شده اند.

به همین دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح تعویض فیلترها می تواند عملکرد نادرستی را دستگاه به وجود بیاورد و منجر به فرسوده شدن قطعات دستگاه تصفیه آب شود.

در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس، افرادی که بدون توجه به نکات ریز اقدام به تعویض فیلترهای تصفیه به خصوص فیلتر ممبران نموده اند.

تا 60% احتمال خرابی پمپ و چکه کردن و نشتی آب از کلگی پمپ بیشتر دیده شده است و احتمال خرابی شیر برداشت این دستگاه ها تا 45% بیشتر اتفاق افتاده است.

کاهش طول عمر فیلتر ممبران نیز در دستگاه هایی که افراد بدون تجربه کافی اقدام به تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه به مدت سه سال نموده اند.

55% بیشتر دیده شده است و از عواقب آن رسوب بستن آب تصفیه شده در کتری یا سماور است.

درصد احتمال خرابی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اثر تعویض نادرست فیلترها

درصد احتمال خرابی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اثر تعویض نادرست فیلترها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط