دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کارایی دارد؟

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کارایی دارد؟

امروزه آب آشامیدنی روز به روز آلوده تر می شود و آلاینده های درون آب برای بدن مضر است و انسان به تدریج دچار بیماری های مختلف می شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر های پیشرفته و بروز تمام آلودگی ها و آلاینده های آب را می گیرد و آب تصفیه کاملا تضمینی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر از مراحل مختلفی برخوردار است که هرکدام از قطعات وظیفه مخصوص خود را دارند.

دستگاه تصفیه آب خانگی از ابعاد کوچک و ظاهری زیبا برخوردار است و زیر سینک نصب می شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر دارای شش فیلتر اصلی است و در بعضی مواقع که آب الودگی بیش از حد نصاب داشته باشد فیلتر های  اضافه نیز بر روی دستگاه قرار می گیرد.

شش فیلتر اصلی که هرکدام وظیفه متفاوتی در تصفیه آب دارند آب کاملا مفید با مواد مفید مورد نیاز بدن را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واترعلاوه بر فیلتر از قطعات دیگری مانند شیر برداشت ، مخزن، پمپ، هوزینگ و غیره برخوردار است.

فیلتر های یک، دو، سه درون هوزینگ قرار می گیرند و شروع به تصفیه آب می کنند  و آب بعد از عبور از شش فیلتر وارد مخزن می شود و مخزن وظیفه نگهداری آب تصفیه شده را برعهده دارد.

فیلتر ممبراین فیلتر چهارم دستگاه تصفیه آب، اصلی ترین فیلتر است. فیلتر ممبراین برای تصفیه آب نیاز به فشار بالای آب دارد.پمپ وظیفه فشار آب را دارد و آب را با فشار بالا به فیلتر ممبراین می رساند.

شیر برداشت یکی از قطعات دستگاه است که بر روی سینک نصب می شود و آب تصفیه شده را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

مهمترین موارد برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

  • کیفیت فیلترها
  • کیفیت پمپ تصفیه آب
  • گارانتی معتبر
  • شاسی مقاوم
  • قابلیت تعویض فیلتر
  • تاییدیه های بهداشتی

یکی از مهمترین مواردی که دستگاه تصفیه آب سافت واتر را مورد تایید قرار داده تاییدیه های جهانی است. این دستگاه یکی از بهترین گزینه ها برای پیشگیری از بیماری هایی مانند سنگ کلیه و غیره است.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کارایی دارد؟

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کارایی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط