دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر (RO8-OX) :

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر یک دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز( قلیایی) OX با روش اسمز معکوس RO است.

توانایی حذف املاح مضر، کلر و نیترات و مواد شیمیایی تا 99% را دارد.

این دستگاه علاوه بر 6 فیلتر اولیه دارای فیلتر اشعه ماوراء بنفش و فیلتر اکسیژن ساز نیز می باشد.

فیلتر اشعه ماوارء بنفش UV در مرحله 8 دستگاه تصفیه قرار می گیرد که باعث عقیم سازی تمام انگل ها و میکروب های باقی مانده در آب می شود. هنگامی که آب از فیلتر مرحله ی 8 عبور می کند در معرض نور UV ( مادون قرمز ) قرار می گیرد که این امر تمام قارچ ها، انگل ها و ویروس ها را از بین می برد.

فیلتر قلیایی یا اکسیژن ساز در مرحله 7 دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار می گیرد که باعث تنظیم میزان اسیدی و بازی بودن آب در حد استاندارد می شود. همچنین این نوع فیلتر قلیایی باعث افزایش میزان اکسیژن در آب می شود که بسیار خواص زیادی را برای بدن ایجاد می کند. فیلتر قلیایی برای کاهش بیماری هایی نظیر قند و چربی و مشکلات گوارشی بسیار مفید است و برای درمان افرادی که بیماری معده و گوارش دارند مناسب است.

دارای فیلتر ممبران 13 لایه فیلمتک آمریکایی

دارای پمپ فشار قوی 125psi

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط