روش صحیح نوار تفلون زدن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

روش صحیح نوار تفلون زدن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) از نوار تفلون جهت عایق بندی و جلوگیری از نشتی آب استفاده می کنند. تفلون در دو نوع نواری و یا مایع وجود دارد و در اکثر سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر از نوع تفلون نواری استفاده می کنند. نحوه صحیح نوار تفلون زدن مانع از نشت آب شده اما بکار بردن روش های نادرست می تواند دستگاه را دچار مشکل کند.

مشخصات و ویژگی های نوار تفلونی که در سیستم های تصفیه آب به کار می رود با سایر نوار تفلون های مورد استفاده در تاسیسات، تفاوت هایی دارد.

برای مثال به دلیل اینکه اتصالات در سیستم های تصفیه آب اغلب رزوه پلاستیکی و دنده های ظریف دارند از نوار تفلون های ظریف نیز استفاده می شود و در صورت استفاده از نوار تفلون های ضخیم، اتصالات به نحوه صحیح متصل نمی شوند و رزوه ها آسیب می بینند. همچنین نوار تفلون مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب خانگی باید مرغوب باشند و دارای کشش مناسبی نیز باشند.

نکات مهم در هنگام نوار تفلون زدن در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

  • اگر از اتصال مورد نظر قبلا استفاده شده است، در ابتدا نوار تفلون قدیمی آن را باز کنید.
  • سپس از نوار تفلون جدید حدود 5 سانتی متر را آزاد کنید. نحوه قرار گرفتن نوار تفلون در دست باید به گونه ای باشد که نوار تفلون از بخش زیرین قرقره عبور کند.
  • قسمت آزاد نوار تفلون را بر روی اتصال رزوه ای قرار دهید.
  • و سپس قرقره را توسط دست به دور رزوه بچرخانید. برای محکم تر نمودن تفلون بهتر است آن را در جهت عکس عقربه های ساعت بچرخانیم.
  • نوار تفلون را در حدود 4 الی 6 بار به دور اتصال به صورت یکنواخت بچرخانید.
  • سپس نوار را قطع کرده و با انگشتان آن را فشار دهید تا درون پیچ را پر کنند.
  • در نهایت اتصال را به قطعه مورد نظر وصل نمایید.
روش صحیح نوار تفلون زدن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

روش صحیح نوار تفلون زدن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط