زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر یو وی (UV) به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین روش ها برای استریل کردن آب مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر اینکه اشعه یو وی قدرت و دقت بالایی در میکروب کشی آب دارد، روشی سریع و مقرون به صرفه نیز است.

فیلتر یو وی به عنوان آخرین فیلتر در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرد، با اینکه این فیلتر جزء فیلترهای ضروری دستگاه تصفیه آب به حساب نمی آید.

اما در مواردی که از مصرف دستگاه چند سال گذشته است یا آلودگی میکروبی آب بالا باشد، استفاده از این فیلتر بسیار پیشنهاد می شود.

فیلتر یو وی وظیفه دارد با تابش اشعه فرابنفش در طول موج محدود، باکتری ها، ویروس ها، انگل ها و قارچ های موجود در آب را از بین ببرد.

لامپ یو وی وظیفه تولید اشعه یو وی را دارد و پس از یک سال توان خود را در تولید امواج مناسب از دست می دهد و نمی تواند به خوبی میکروارگانیسم های موجود در آب را از بین ببرد.

با اینکه ممکن است حتی پس از یک سال فیلتر یو وی روشن باشد، اما طول موج تابیده شده از آن قادر به غیر فعال کردن میکروب ها نمی باشد.

پس از گذشت یک سال حتی امکان شکستن لامپ یو وی بالاتر می رود و ممکن است به داخل آب نیز نشت کند، به همین دلیل اکیدا توصیه می شود.

اگر در دستگاه از فیلتر یو وی استفاده می کنید لامپ یو وی را هر سال یک بار تعویض کنید. بهتر است تعویض فیلتر یو وی توسط متخصص انجام شود، زیرا لامپ یو وی بسیار حساس و شکننده است.

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط