ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از قطعات برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر سوئیچ فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر (low pressure) است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی با این برند از با کیفیت ترین نوع سوئیچ استفاده شده است.

این سوئیچ به عنوان محافظی برای پمپ تصفیه آب عمل می کند و وظیفه دارد تا هنگام قطع جریان آب و یا کاهش فشار بیش از حد آب، پمپ را خاموش کند و از خشک کار کردن پمپ جلوگیری می کند.

سوئیچ فشار پایین اولین سوئیچ ورودی به سیستم های تصفیه آب خانگی است که در ابتدای دستگاه و معمولا بعد از فیلتر الیافی نصب می شود. این سوئیچ دارای یک ورودی و خروجی با سایز 1.4 اینچ است که تنها برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی با قطر شیلنگ 1.4 اینچ مورد استفاده قرار می گیرند.

سوئیچ فشار پایین سافت واتر دارای دیافراگم می باشد و فشار وارد شده آب به دیافراگم سبب روشن و خاموش شدن اتوماتیک پمپ دستگاه می شود.

در واقع اگر آب ورودی منزل قطع شود و در صورتی که آب ورودی فشار بسیار کمتری از حد معمول داشته باشد، صفحه دیافراگم و صفحه ثابت داخل سوئیچ low pressure جدا می شود و این فرآیند منجر به قطع جریان برق و خاموش شدن پمپ می شود. بنابراین عملکرد این قطعه با فشار آب ورودی رابطه مستقیم دارد.

سوئیچ های قطع کن فشار پایین جز قطعات کم استهلاک در دستگاه تصفیه آب هستند و معمولا از طول عمر بالایی برخوردار هستند. اما گاهی به دلیل شوک های ناگهانی پمپ های ساختمان، دیافراگم سوئیچ پاره می شود و سوئیچ دچار نشتی آب می شود.

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط