ساختار و انواع شاسی های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و انواع شاسی های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

کلیه تجهیزات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر روی شاسی نصب می شود و انواع شاسی ها قابلیت جا به جایی در زیر سینک و تعویض فیلترها به صورت ایستاده و حتی قابلیت نصب به دیوار را دارا می باشند.

این ویژگی سبب می شود تا تغییر مکان در دستگاه های تصفیه آب خانگی بدون خطا انجام شود و سیستم تصفیه ساختاری یک پارچه و منظم را داشته باشد.

به همین دلیل شاسی ها از قطعات مهم دستگاه به حساب می آیند و وجود آنها به ایجاد ظاهری مناسب و زیبا برای دستگاه بسیار کمک می کند.

شاسی هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند از دو قسمت پایه ایستاده و براکت تشکیل شده اند.

در واقع صفحه ای تخت که می تواند از جنس فلز یا فایبر گلاس باشد با انواع سوراخ با سایزهای مختلفی ساخته شده اند که محل نصب انواع قطعات تصفیه مانند گیج فشار، هوزینگ ها و فیلترهای دستگاه است.

شاسی هایی که پایه دار هستند علاوه بر صفحه تختی که در بخش بالایی دستگاه قرار می گیرد، مجهز به دو پایه برای قرارگیری بهتر دستگاه می باشند.

شاسی های پایه دار سبب می شوند تا تعویض فیلترهای پیش تصفیه آسان تر انجام شود و حالت قرار گیری و نصب دستگاه بهتر باشد.

در واقع پایه های شاسی سبب می شود تا فشار کمتری به هوزینگ فیلترها وارد شود.

شاسی هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند، محکم، بدون لرزش و دارای رنگ کوره ای می باشند و اگر از جنس فلز باشند معمولا پوششی ضد زنگ بر روی آنها قرار گرفته است. شاسی را با نام های براکت و پایه نیز معرفی می کنند.

ساختار و انواع شاسی های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و انواع شاسی های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط