ساختار و عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سافت واتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول به عنوان فیلتر اصلی در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر و پس از فیلتر الیافی نصب می شود.

این فیلترها عموما به صورت کارتریجی طراحی شده اند و از دو بخش اصلی بدنه و مواد تشکیل دهنده فیلتر تشکیل می شوند.

ذرات کربن در این فیلتر به صورت گرانول شده در آمده اند یعنی اندازه ذرات کربن از 80 mesh بیشتر نمی شود.

از آنجایی که ذرات کربن در سیستم های تصفیه آب سافت واتر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده اند و از نظر کیفی بسیار قابل قبول هستند، از نظر سرعت انتشار و جذب بخار و گاز بسیار موثر هستند.

در واقع این ذرات حین تماسی که با آب ایجاد می کنند تحت تاثیر نیروی واندروالس جذب فیزیکی اولیه را ایجاد کرده و مزه، بو، طعم نامطبوع آب و همچنین انواع مواد شیمیایی چون کلر، تری هالومتان ها و استیک اسیدهای درون آب را به خود جذب می کنند.

در حالت کلی ذرات کربن فعال گرانول شده قادر هستند تا اغلب ترکیبات آلی را از آب ورودی حذف کنند و در بالاتر بردن کیفیت آب بسیار موثر می باشند.

کربن فعال گرانول می تواند از جنس پوسته نارگیل، چوب، پوست پسته یا گردو تهیه شود، البته مواد شیمیایی وجود دارند که با استفاده از آنها می توان کربن را تولید کرد اما کیفیت مواد گیاهی را ندارند.

بنابراین نوع و جنس کربن از عوامل مهم کیفیت این فیلتر و حفظ سلامت مصرف کننده است.

بدنه این فیلتر در برگیرنده ذرات کربن اکتیو گرانول است و به تنهایی نمی تواند در دستگاه قرار بگیرد، به همین دلیل این فیلتر درون محفظه های خانگی نصب می شود و آب ابتدا وارد هوزینگ شد است.

سپس از بین ذرات کربن فعال عبور می کند و پس از فیلتراسیون از خروجی هوزینگ خارج می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سافت واتر از پوسته نارگیل تهیه شده است و یکی از بهترین فیلترهای موجود در بازار است.

ساختار و عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط