سوییچ فشار پایین LOW Pressure سافت واتر

سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر :

سوییچ های فشاری که (فشار کم و فشار زیاد) بر روی دستگاه های تصفیه آب قرار گرفته اند از پمپ ، پمپ فشار بالا، غشای  ROو سایر اجزای دستگاه تصفیه آب ، در برابر صدمات ناشی از فشار کم یا زیاد محافظت می کند و در کارکرد صحیح دستگاه نقش مهمی را عهده دار می باشد.

در فرآیند تصفیه آب به روش اسمز معکوس واحد های  Roاز نظر تئوری با فشار بسیار کم کار می کنند (طبق نتایج تولید کنندگان، ممبران تا  35psiپایین می رود) در واقع با این روند مقدار زیادی آب دریافت نخواهد شد واگر دستگاه تصفیه آب با فشار زیر 45Psi کار کند کیفیت به خطر می افتد چون که فشار ورودی پایین سبب می شود که واحد تولید آب رد شده بیشتر شود و در نتیجه آب آشامیدنی کمتری تولید کند.پس اینجا با کمک یک پمپ کوچک بهتر عمل می کند و فشار آب را تا 80Psi  یا بالاتر افزایش می دهند.

همان گونه که گفته شد سوییچ فشار پایین سافت واتر به طور معمول برای محافظت از پمپ در برابر فشار کم می باشد یعنی اگر فشار برای عملکرد دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس بسیار ضعیف باشد سوییچ فشار پایین به کمک می آید و پمپ را خاموش می کند.

مشخصات فنی :
  • طول عمر قطعه:100000 بار خاموش / روشن
  • مواد ساخت: مواد پلی پروپیلن
  • نقش محصول: حفاظت از دستگاه تصفیه آب
  • فشار لازم برای خاموش کردن: 01MpA
  • فشار لازم برای روشن کردن:025MPA
  • مقاومت در برابر فشار آب: 5MPA

سوییچ فشار دارای یک ورودی با اتصال مهره ای می باشد و یک انشعاب از ورودی هوزینگ اول به ورودی این سوییچ متصل شده است.

نحوه تعویض سوییچ فشار پایین

هنگام تعویض کردن سوییچ سر سیم هایی را که به سوییچ قبلی متصل بوده به سوییچ جدید با توجه، به اصول صحیح متصل کرده البته توجه داشته باشید که جابه جایی سیم ها تاثیری در عملکرد سوییچ ندارد.

سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر

سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب  با کادری مجرب  در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط