سیم کشی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

سیم کشی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در این مطلب موضوعی که مورد بررسی قرار می گیرد ، سیم کشی قطعات تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب می باشد .

دستگاه تصفیه آب خانگی که با استفاده از جریان برق فعالیت خود را انجام می دهد دارای قطعاتی است که این قطعات با جریان برق عملکرد خود را انجام می دهند و فعالیت آن ها به هم مرتبط است و به همین دلیل این قطعات توسط سیم به هم دیگر متصل می شوند .

این قطعات عبارتند از سوئیچ های قطع فشار بالا و پایین ، پمپ دستگاه تصفیه آب و شیر برقی دستگاه تصفیه آب .

ابتدا به طور مختصر با عملکرد این قطعات آشنا شویم و پس از آن به شرح نحوه ی سیم کشی آن ها می پردازیم .

سوئیچ های قطع فشار قطعاتی هستند که از تولید مداوم آب جلوگیری می کند چرا ؟ زیرا تولید بی وقفه آب باعث می شود که به تیوب مخزن فشار وارد شود و پاره شود به همین علت این قطعات در دستگاه تصفیه آب تعبیه می شود .

سوئیچ قطع فشار بالا زمانی که فشار آب از psi 30 بیشتر باشد ، سوئیچ قطع فشار کلید مسیر برق را قطع می کند و سوئیچ قطع فشار پایین هنگامی که فشار آب از حد مشخص پایین تر بیاید این کلید مسیر برق را قطع می کند .

پمپ دستگاه تصفیه آب مهم ترین قطعه ی تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب است که به تامین کردن فشار آب برای فعالیت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب می پردازد و حداقل فشار آبی که به این قطعه می تواند وارد شود آبی با فشار 15 psi است.

شیر برقی دستگاه تصفیه آب قطعه ای است که از بی وقفه کار کردن پمپ دستگاه تصفیه آب جلوگیری می کند و فعالیت آن با پمپ دستگاه تصفیه آب موازی می باشد . در صورت فعالیت پمپ این قطعه مسیر عبور آب را باز و در صورت عدم فعالیت پمپ این قطعه مسیر عبور آب را می بندد .

 نحوه ی سیم کشی قطعات دستگاه تصفیه آب به چه صورت است ؟ سوئیچ قطع فشار پایین دارای سوکت هایی است که سیم قرمز خروجی ترانس به یکی از آن ها وصل می شود و سوکت دیگر به سوئیچ فشار بالا وصل می شود .

سیم کشی پمپ و شیر برقی به این صورت است که سیم قرمز شیر برقی به سیم قرمز پمپ و سیم مشکی شیر برقی به سیم مشکی پمپ وصل می شود .

سیم کشی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

سیم کشی قطعات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط