شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر soft water

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر soft water

یکی از کمپانی های بسیار به نام و معتبر سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب و تجهیزات جانبی سیستم تصفیه آب، کمپانی سافت واتر است که سال های طولانی در این عرصه فعالیت گسترده ای را ارائه داده است.

به همراه نام محصولات سافت واتر، کیفیت ساخت فوق العاده و کارایی بالا می آید و به همین دلیل محصولات مختلف این کمپانی بسیار پرفروش هستند و بین عموم جایگاهی ویژه دارند.

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس خانگی و نیمه صعتی قطعه ای به نام شیر برقی جایگزین چهار راهی مکانیکی شده است.

شیر برقی تنها در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس کاربرد دارد و وظیفه دارد تا در صورت لزوم مسیر جریان آب ورودی به فیلترها را باز کند و در غیر این صورت مسیر جریان آب را در حالت بسته قرار دهد.

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر با برق 36 ولت کار می کند و به همین سبب تنها در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس کاربرد دارد.

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر ساختاری استاندارد دارد و در ساخت آن از آلیاژ های بسیار با کیفیتی بهره برده اند.

به بیان دیگر در سیستم های نیمه صنعتی اسمز معکوس پس از اینکه فرآیند تصفیه آب تکمیل شد و ظرفیت مخزن نیز به حد نساب رسید لازم است جریان آب و برق ورودی به دستگاه قطع شود تا از فرآیند تصفیه آب جلوگیری شود، از این رو به محض قطع جریان برق این شیر مسیر جریان آب را نیز می بندد تا از خرابی فیلتر ممبران و هدر رفت آب جلوگیری شود.

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر در صورت شرایط بهینه کارکرد دستگاه می تواند طول عمری بالا داشته باشد و با دقت بالا نسبت به قطع و وصل جریان آب به دستگاه اقدام کند.

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر soft water

شیر برقی نیمه صنعتی سافت واتر soft water

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط