طول عمر آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

طول عمر آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) از پرآوازه ترین و ارزنده ترین محصولات در صنعت عظیم تصفیه آب می باشند. کمپانی سافت واتر از قدیمی ترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب است و محصولات تولیدی آن با به کار گیری از دانش های به روز دنیا طراحی و ساخته می شوند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر یکی از نوین ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های تصفیه آب است و از نظر کیفی بسیار قابل قبول واقع شده اند.

یکی از وجه تمایز دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با سایر سیستم های تصفیه آب این است که با جریان برق کار می کنند و آداپتور از قطعات اصلی و برقی این دستگاه ها است.

آداپتور وظیفه دارد تا جریان برق شهری را به برق مورد نیاز پمپ دستگاه و سایر قطعات برقی تبدیل کند. آداپتورها قطعه ای معمولا به رنگ مشکی و به شکل مکعب می باشند.

این قطعه دارای دو سیم ورودی و خروجی است و نوع با کیفیت آن می تواند در روند دستگاه تاثیر گذار باشد.

اگر آداپتور مورد استفاده در دستگاه کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد، به آسانی خراب نمی شود، اما با این حال باز هم به علت استفاده طولانی مدت و عدم استفاده از محافظ برق می تواند آسیب ببیند.

خرابی آداپتور به شکل های مختلفی دیده می شود، نوسانات جریان برق و ضعیف شدن آداپتور از نشانه های کیفیت پایین و یا خرابی آن است.

آداپتوری که نتواند ولتاژ و آمپر مناسب برق دستگاه را ایجاد کند باعث می شود تا پمپ عملکرد مناسبی نداشته باشد و در نهایت راندمان دستگاه کاهش می یابد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود آداپتور را در دوره های 3-4 ساله تعویض نمایید و یا هر چند وقت یک بار با استفاده از ابزار مناسب مانند ولت متر، کیفیت و کارایی آداپتور را مورد بررسی قرار دهید.

طول عمر آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFTWATER

طول عمر آداپتور تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFTWATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط