عدم کارکرد صحیح مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

عدم کارکرد صحیح مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ممکن است برخی مصرف کنندگان تصور کنند مخزن جز ذخیره آب تصفیه شده وظیفه ای در دستگاه تصفیه آب ندارد، اما اینگونه نیست و این قطعه علاوه بر اینکه وظیفه دارد آب را با حجم کافی ذخیره کند.

وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را با فشار مناسب خارج کند و به شیر برداشت برساند و از طرفی در مدت زمانی که آب درون مخزن ذخیره می شود، کیفیت خود را از دست ندهد و طعم و مزه آب دچار تغییرات ناخوشایند نشود.

بنابراین مخزن نقش مهمی در دستگاه دارد و عدم کارکرد صحیح مخزن می تواند مصرف کننده را با مشکلاتی چون کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت، عدم خروج آب از شیر برداشت، افت کیفیت آب خروجی، ذخیره حجم کمی از آب تصفیه شده و غیره مواجه کند.

به همین دلیل باید هر چند وقت یک بار عملکرد مخزن تصفیه آب مورد ارزیابی قرار بگیرد، در غیر این صورت علاوه بر بروز مشکلات فوق، از طول عمر مخزن نیز کاسته شده و هزینه های نگه داری از دستگاه بالاتر می رود.

تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب به خصوص ممبران در حفظ کیفیت لایه های داخلی مخزن بسیار تاثیر گذار است.

اگر آب تصفیه نشده و حاوی آلاینده وارد مخزن شود، باعث ایجاد لایه های رسوبی و میکروبی در مخزن شده و این باعث می شود آب تصفیه شده مجددا آلوده شود.

با تنظیم باد مخزن به صورت دوره ای نیز می توان از عدم کارکرد صحیح مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر بسیار جلوگیری کرد.

تنظیم فشار داخلی مخزن همچنین باعث می شود حجم مناسبی از آب تصفیه شده درون مخزن ذخیره شود و از طرفی فشار آب خروجی از شیر برداشت مطلوب باشد.

عدم کارکرد صحیح مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

عدم کارکرد صحیح مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط