علت عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

به دلیل استفاده طولانی مدت و عدم سرویس به موقع، دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با مشکلات مختلفی مواجه می شوند، یکی از مشکلات رایجی که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به وجود می آید.

قطع آب خروجی و عدم تولید آب کافی از دستگاه است. در ادامه به دلایلی که منجر به عدم تولید آب کافی از دستگاه می شود، می پردازیم :

مسدود شدن فیلترهای تصفیه آب :

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر سه فیلتر پیش تصفیه به کار برده می شود که آب را برای انجام تصفیه اصلی آماده می کنند.

دو فیلتر پس از ممبران قرار می گیرند و وظیفه تصفیه نهایی و تنظیم و بالاتر بردن سختی آب را بر عهده دارند.

این فیلترها با گذشت زمان مسدود می شوند و نمی توانند آب را تصفیه کنند. این مساله منجر به عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب می شود.

آسیب غشاء فیلتر :

فیلتر غشاء نیمه تراوا یا ممبران اصلی ترین فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که قادر است کلیه ذرات و میکروب های بسیار کوچک را از آب حذف کند.

هنگامی که این غشاء مسدود شود فرآیند تصفیه نیز به شدت کند پیش می رود و میزان آب تولید شده از فیلتر بسیار کاهش پیدا می کند.

فشار کم آب ورودی به دستگاه، فشار هوای کم مخزن تصفیه آب، رسوب در شیلنگ تصفیه آب، ایجاد پیچش در شیلنگ تصفیه آب خانگی از دیگر عواملی هستند که منجر به عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب می شوند.

در موارد بالا بهتر است دستگاه توسط متخصص یا کارشناس تصفیه آب بررسی و عیب یابی شود و فیلترهای لازم نیز تعویض شوند.

علت عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت عدم تولید آب کافی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • نصب تصفیه سافت واتر

مطالب مرتبط