علت کم شدن فشار آب خروجی و خرابی مخزن تصفیه آب سافت واتر

علت کم شدن فشار آب خروجی و خرابی مخزن تصفیه آب سافت واتر

آب تصفیه شده توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) توسط شیر برداشت آب مجزاء که بر روی سینک ظرفشویی نصب می گردد، مورد استفاده می گیرد.

این شیر تنها وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. برخلاف تصورات عمومی فشار کم آب از شیر برداشت هیچ ارتباطی با پمپ و یا فشار لوله کشی آب شهری ندارد.

در اکثر موارد مشکل کاهش فشار آب از شیر برداشت به فشار مخزن مربوط می شود.

اگر مشکل کم شدن فشار آب شیر برداشت از مخزن باشد، ممکن است مخزن دچار پارگی دیافراگم شده باشد و یا باد محفظه هوای مخزن کم یا به طور کامل تخلیه شده باشد.

در تمامی مخازن تحت فشار ذخیره پرده دیافراگمی وجود دارد که وظیفه دارد بخش ذخیره آب و هوا را از یکدیگر جدا کند. البته ممکن است در برخی موارد از یک تیوپ برای ذخیره آب استفاده شود و هوا اطراف مخزن را در بر بگیرد.

در هر دو حالت آب و هوا نباید با یکدیگر در تماس باشند. اگر دیافراگم یا تیوپ پاره شود هوای درون مخزن با آب مخلوط می شود و به مرور از شیر برداشت خارج می گردد. قطعا اگر مخزن هوا نداشته باشد با افت شدید فشار آب از شیر برداشت مواجه می شوید.

در مخزنی که تیوپ و یا دیفراگم پاره شود، اولین نشانه آن این است که مخزن وزن بسیار بالاتری بدست می آورد.

قسمت زیرین مخازن شیری برای تنظیم هوا وجود دارد. اگر اهرم کوچک داخل شیر را فشار دهید باید تنها هوا از آن خارج شود. اما در صورتی که آب از آن قسمت خارج شد مطمئن باشید که دیافراگم مخزن پاره شده است و تنها راه حل رفع این مشکل تعویض مخزن است.

علت کم شدن فشار آب خروجی و خرابی مخزن تصفیه آب سافت واتر

علت کم شدن فشار آب خروجی و خرابی مخزن تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط