عمر مفید مخزن ذخیره سافت واتر

عمر مفید مخزن ذخیره سافت واتر

یکی از برندهایی که در صنعت تصفیه آب و فاضلاب به تولید محصولات در این زمینه می پردازد ، برند سافت واتر است . این برند تولید کننده ی دستگاه های تصفیه آب و فیلترها و قطعات جانبی آن از جمله شاسی ، گیج فشار ، شیر برقی و اتصالات است .

کیفیت و سلامت محصولات برند سافت واتر توسط سازمان ها و شرکت های مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است و دارای نشان های تاییدیه ی موسسات FDA و NSF هستند  .

اسمز معکوس یکی از روش های متداول است که در دستگاه های تصفیه آب اعمال می گردد. در دستگاه تصفیه آب که به روش اسمز معکوس عمل می کند ، مخزن ذخیره یکی از اجزای مهم و اساسی محسوب می شود .

مخزن ذخیره محل نگهداری آبی که توسط فیلترها تصفیه شده است و تمامی ذرات و آلاینده های موجود در آن از بین رفته است ، می باشد . مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب توسط یک تیوب به دو بخش تقسیم شده است . قسمت پایینی مخزن را هوایی تحت فشار پر کرده و قسمت بالایی آن نیز شامل آب تصفیه شده است .

زمانی که آب تصفیه شده باید از مخزن ذخیره آب خارج شود ، هوای درون بخش پایینی مخزن به تیوب وسط مخزن فشار وارد می کند و باعث می شود آب تصفیه شده بالا بیاید و از مخزن خارج شود .

هنگامی که آب وارد مخزن ذخیره می شود ، فشار درون آن افزایش می یابد و در زمانی که درون آن خالی است و آب ندارد ، فشار آن بین 5 تا 10 PSI خواهد بود .

جنس و کیفیت مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب نقش به سزایی در کیفیت آب دارد . اگر مخزن آنتی باکتریال نباشد و همچنین نکات بهداشتی مربوط به نگهداری آن رعایت نشود ، احتمال آلوده شدن آب وارد شده به مخزن وجود دارد .

مخزن ذخیره شور آکوا بسیار با کیفیت و ساخته شده از مواد مرغوب می باشد ، این مخزن از نظر کیفیت توسط سازمان های مربوطه تایید شده است .

عمر مفید مخزن ذخیره سافت واتر

عمر مفید مخزن ذخیره سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط