عملکرد اصلی پمپ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد اصلی پمپ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

سیستم های تصفیه آب با برندهای معتبر اغلب با روش اسمز معکوس، آب ورودی به دستگاه را تصفیه می کنند. این دستگاه تصفیه آب مبتنی بر اسمز معکوس (RO) دارای فیلتر مهمی به نام فیلتر ممبران است.

فیلتر ممبران اصلی ترین وظیفه تصفیه آب را برعهده دارد. آب ورودی به این فیلتر با دقت بسیار بالایی تصفیه می گردد و تمامی املاح مضر درون آن نظیر نیترات، نیتریت، کیست ها و انگل ها، مواد شیمیایی، باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد.

هر چه دقت و کیفیت فیلتر ممبران بالاتر باشد آب خروجی از دستگاه نیز با کیفیت تر است به همین دلیل سلامت این فیلتر در کیفیت آب خروجی بسیار پر اهمیت است.

فیلتر ممبران سافت واتر با توجه به شرایط خاصی کار می کند که آب ورودی با فشار معمولی جواب گوی فیلتر ممبران نیست. در واقع این فیلتر ممبران برای معکوس کردن جریان اسمزی و تصفیه بهتر آب نیازمند فشار است که این فشار باید توسط پمپ ایجاد شود.

پمپ های تصفیه آب خانگی فشار لازم برای فیلتر ممبران را باید تولید کنند. که اکثر پمپ های تصفیه آب خانگی با برق 24 ولت کار می کنند و در صورت با کیفیت بودن قادر هستند فشاری تا نهایتا 25 psi  را برای فیلتر ممبران ایجاد کنند.

آب ورودی با ورود به پمپ با فشار لازم از خروجی پمپ خارج می شود. فرآیند عبور و خروج آب در کلگی پمپ انجام می شود به همین دلیل کیفیت کلگی در عملکرد پمپ بسیار تاثیر گذار است.

پمپ های تصفیه آب سافت واتر از اجزایی مانند کلگی پمپ ، بدنه، سیم برق و اتصالات، سوکت اتصال برق و پایه نگهدارنده تشکیل شده اند.

عملکرد اصلی پمپ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد اصلی پمپ در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط