عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر، شیلنگ یکی از اصلی ترین قطعات است و بدون وجود آن دستگاه تصفیه آب خانگی معنایی پیدا نمی کند، زیرا هیچ ارتباطی بین قطعات و فیلترهای دستگاه به وجود نمی آید و در نهایت جریان آب برقرار نمی شود.

شیلنگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما به رنگ سفید مات هستند و با قطر 1.4 اینچ مورد استفاده قرار می گیرند.

شیلنگ همانند سایر قطعات به کار برده شده در دستگاه طول عمری مشخص دارد و پس از آن چند سال استفاده کارایی اولیه خود را از دست داده و ممکن است دچار پوسیدگی شود.

لایه داخلی شیلنگ ها بسیار با آب در تماس است و از آنجایی که آب ورودی به دستگاه در مرحله دوم و سوم تمامی کلر موجود در خود را از دست می دهد.

می تواند در شیلنگ موجب ایجاد لایه های میکروبی شود. در واقع با از دست دادن کلر، ترکیبات مضری می تواند به آب اضافه شود.

به همین دلیل پیشنهاد می شود هر 3-4 سال یک بار سیستم شیلنگ کشی دستگاه را تعویض کنید تا آب تصفیه شده و در حال جریان در دستگاه، طعم و مزه نامطبوعی به خود نگیرد.

از آنجایی که شیلنگ از محل نصب دستگاه تا آخرین مراحل تصفیه آب در سیستم به کار برده شده است، ممکن است در آخرین مراحل که آب مورد تصفیه قرار نمی گیرد.

این آلاینده ها و میکروارگانیسم ها را در خود نگه دارد و از شیر برداشت خارج شود. در این صورت آب تصفیه شده دچار آلودگی هایی می شود که می تواند برای سلامتی مضر باشد.

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط