عوامل نشان دهنده خرابی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

عوامل نشان دهنده خرابی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

عواملی که نشان دهنده خرابی دستگاه تصفیه آب است و نشان دهنده این است که دستگاه شما به تعمیر نیاز دارد شامل موارد زیر است:

روشن نشدن و کار نکردن دستگاه تصفیه آب سافت واتر

روشن نشدن دستگاه تصفیه آب می تواند به دلیل برق دستگاه باشد بنابراین ابتدا باید برق دستگاه را بررسی کنید. اگر برق دستگاه مشکلی نداشت باید سوئیچ کنترل فشار بالا و سوئیچ کنترل فشار پایین را بررسی نماید.

کم شدن آب دستگاه سافت واتر

اگر آب دستگاه تصفیه آب کم شده است نشان دهنده گرفتگی فیلترها می باشد. دلایل دیگری که باعث این مشکل می شود عبارت اند از: ضعیف شدن پمپ دستگاه ، گرفتگی منافذ، افت فشار سیستم که باعث کم شدن آب در دستگاه می شوند.

بوی نامطبوع آب دستگاه تصفیه آب سافت واتر

بوی نامطبوع آب تصفیه شده می تواند نشان دهنده از کار افتادن یا خراب شدن  فیلتر کربن باشد. گاهی ممکن است مخزن ذخیره آب یا شلنگ ارتباطی نیز بو بدهد که در این صورت باید شلنگ را تعویض نماید.

نشتی هوزینگ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اگر هوزینگ دستگاه تصفیه آب دچار نشتی شود باید ابتدا بررسی کنید که خوب بسته شده باشد. سپس باید اورینگ آب بندی هوزینگ را بررسی کنید زیرا ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

سر و صدای دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 اگر دستگاه تصفیه آب سر و صدا می کند مشکل از پمپ آن است. مشکل دیگری که ممکن است علت صدای دستگاه باشد خرابی شیر چهار طرفه دستگاه می باشد.

کار کردن دستگاه بدون وقفه

دستگاه تصفیه آب باید بعد از پر شدن منبع متوقف شود. کار کردن بدون وقفه دستگاه بعد از پر شدن منبع می تواند از فشار بالای پمپ یا خرابی سوئیچ کنترل دستگاه تصفیه آب باشد.

عوامل نشان دهنده خرابی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

عوامل نشان دهنده خرابی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط