فرآیند میکروفیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فرآیند میکروفیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 این مطلب یکی از فرآیندهای غشایی را مورد بررسی قرار می دهد . به طور کلی فرآیندهای غشایی عبارتند از میکروفیلتراسیون ، نانوفیلتراسیون ، اولترافیلتراسیون و اسمز معکوس . فرآیند میکروفیلتراسیون را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم .

میکروفیلتراسیون چه فرآیندی است ؟ میکروفیلتراسیون فرآیندی است که از آن برای جداسازی محلول هایی که در آن موادی جامد وجود دارد اما این مواد جامد به قدری ریز هستند که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند ، استفاده می شوند .

چه موادی در این روش از فیلتراسیون حذف می شوند ؟ موادی که در این فرآیند حذف آن ها صورت می گیرد عبارتند از باکتری ها ، مواد معلق کلوئیدی و مواد پلیمری و به طور کلی موادی که در ابعاد ماکرومولکول هستند .

تصفیه آب به روش میکروفیلتراسیون چگونه انجام می شود ؟ در فرآیند میکروفیلتراسیون برای جداسازی میکروارگانیسم های موجود در آب از پلیمرهای طبیعی و سنتزی استفاده می شود . این پلیمرها عبارتند از : نیترات ، استات سلولز ، پلی آمیدها و پلی سولفون ها .

فرآیند میکروفیلتراسیون چه ویژگی هایی دارد ؟ فرآیند میکروفیلتراسیون برای تصفیه آب از هیچ گونه مواد شیمیایی تمیزکننده استفاده نمی کند، این فرآیند به اختلاف فشار کمتری برای صورت گرفتن نیاز دارد نسبت به فرآیند اسمز معکوس.

در این روش از فیلتراسیون برای تصفیه آب های آلوده تصفیه بیولوژیکی انجام می شود . فاضلاب های صنعتی نیز توسط این فرآیند قابل حذف است .

برای انجام این فرآیند هزینه کمی نیاز است و در عین حال توان عملیاتی بالایی دارد . این فرآیند به طور خودکار انجام می شود .

از این روش علاوه بر صنعت تصفیه آب و فاضلاب در صنایع لبنی و مواد غذایی نیز استفاده می شود.

فرآیند میکروفیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فرآیند میکروفیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط