فروش اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فروش اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در این مطلب درباره ی اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب صحبت می کنیم . این نوع از اتصالات امروزه جایگزین اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب شده اند .

علت این موضوع این است که برای نصب و همچنین باز کردن و بستن این اتصالات نیاز به این که انرژی زیادی صرف کنید نخواهید داشت و نصب این نوع از اتصالات بسیار آسان است و در مدت زمان کمی صورت می گیرد .

به این صورت که برای این که شلنگ را از آن جدا کنید باید ضامن را به داخل فشار دهید و شلنگ را به سمت بیرون بکشید .

در تاسیسات اتصالات فیتینگی کاربرد زیادی دارند و در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه ی مطلب به طور تیتر وار انواع این اتصالات شرح داده شده است .

اتصالات فیتینگی در انواع فیتینگ مهره و ماسوره ، سر شیر ، کوپلینگ ، چهار راه های اتصال ، بوشن روپیچ و توپیچ و زانویی تولید می شوند .

اتصالات فیتینگی زانویی نوعی از اتصالات هستند که در لوله کشی آب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند . یکی از تقسیم بندی هایی که اتصالات فیتینگ زانویی دارند ، دسته بندی آن ها بر اساس درجه می باشد که در درجه های 5/22 ، 45 و 90 تولید می شوند .

بر روی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی از این نوع اتصال استفاده می شود تا شلنگ به آسانی به آن وصل شود . این اتصال از نوع زانویی 90 درجه می باشد و سایز آن 4/1 اینچ می باشد .

اتصالات فیتینگی به کار گرفته شده در دستگاه تصفیه آب خانگی نیز همانند اتصالات مهره ای از استحکام بالایی برخوردار می باشد و در درون آن گیره هایی قرار دارد که شلنگ را محکم نگه می دارند و تا 125psi فشار آب را تحمل می کنند .

یک دسته بندی که فیتینگ ها دارند بر اساس اورینگ آن ها است که به دو دسته ی با اورینگ و بدون اورینگ تقسیم می شوند .

فروش اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فروش اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط