فروش شیر برداشت اهرمی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش شیر برداشت اهرمی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر آب شهری سخت را به آبی کاملا نرم و شیرین تبدیل می کنند. این دستگاه ها دقت بسیار بالایی در تصفیه آب دارند و حتی می توانند نمک های محلول موجود در آب را حذف کنند.

دستگاه های تصفیه آب سافت واتر اسمز معکوس به همراه شیری ظریف و زیبا با عنوان شیر برداشت می آیند.

در واقعا اگر آب تصفیه شده از لوله مشترکی با آب شهری خارج شود مجددا آلوده و حاوی رسوب می شود.

به همین دلیل از شیری مخصوص آب تصفیه شده استفاده می کنند تا کیفیت آب حفظ شود و دچار آلودگی نشود. بنابراین شیر برداشت برای آب نرم و تصفیه شده ساخته شده است و ورود آب سخت می تواند منجر به خرابی زود هنگام این شیر شود.

به همین دلیل اگر فیلترهای تصفیه به موقع تعویض نشوند و آب ورودی به دستگاه به خوبی تصفیه نشود، شیر برداشت دچار مشکلاتی چون نشتی آب می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا از وارد کنندگان قدیمی و معتبر دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر در ایران است و محصولات این برند را به همراه کلیه قطعات تایوانی و درجه یک وارد می کند.

شیر برداشت اهرمی از قطعات یدکی است که می توان در مواقع لزوم از آن در دستگاه استفاده کرد. شرکت کاسپین ارتباط عرشیا شیرهای برداشت اهرمی را در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد و مصرف کنندگان می توانند در مواقع لزوم آن را تعویض کنند.

فروش شیر برداشت اهرمی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واترفروش شیر برداشت اهرمی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش شیر برداشت اهرمی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط