فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water

فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر Soft Water

فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر (Soft Water) از نوع خطی یا inline بوده و یکی از فیلترها در دستگاه های تصفیه به شمار می رود و قابلیت نصب بر روی تمامی دستگاه های تصفیه  آب را دارد . این قطعه محصول یک شرکت معتبر کانادایی بوده که دارای استانداردهایی از سازمان های مختلف بین المللی مثل سازمان NSF  ، FDA ، Water Quality و  CE است .
عملکرد فیلتر محافظ ممبران (membrane filter protector) زمانی مشخص می شود که در دستگاه های تصفیه اسمز معکوس یا RO فیلتر مرحله الیافی اول را به موقع تعویض نمی کنند که فیلتر عملکرد خود را از دست داده و نمی تواند ذراتی مثل گل و لای را جذب کند پس وقتی آب به مرحله 4 و فیلتر ممبران می رسد آلوده بوده و می تواند باعث کیپ شدن و آسیب به فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر دستگاه است، شود . بنابراین فیلتر محافظ قبل از ممبران قرار می گیرد تا این آلودگی ها را حذف و باعث تسریع عملکرد ممبران شود سپس از طریق ورودی که در آن تعبیه شده آب را به ممبران می فرستد . معمولا از فیلتر محافظ ممبران در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و مکان هایی سختی و املاح آن بالاست استفاده می شود تا آسیبی به فیلتر ممبران نرسد و طول عمر مفیدی داشته باشد.

عمر این فیلتر 6 ماه است و باید به موقع تعویض شود و اگر به موقع تعویض نشود کارایی خود را از دست داده و دیگر عمل تصفیه را انجام نمی دهد. هنگام نصب فیلتر به جهت قرار گیری فیلتر توجه نمایید.

مشخصات فنی فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر (Soft Water) :

  • وزن فیلتر : 400 گرم .
  • جنس بدنه : پلاستیک شفاف .
  • ابعاد :
  • طول : 28 سانتی متر .
  • عرض : 5 سانتی متر .
فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط