فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم :

به طور معمول فیلتر الیافی برای مرحله اول دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود که این نوع فیلتر اسلیم در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی ، پیش تصفیه ساختمان ، پیش ورودی تاسیسات و موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد .جنس این فیلتر از پلی پرو پیلن است که برای حذف ناخالصی های درشت مثل گل و لای و شن و ماسه و غیره تعبیه می شود.این فیلتر تایوانی است و دقت آن تا 5 میکرون می رسد.

در دو زمان باید فیلتر را تعویض نمود  و قابل شستشو نمی باشد یکی پس از 6 ماه که عمر مفید آن است و دیگری پس از تصفیه 9000 لیتر آب که قدرت فیلتر همین مقدار را دارد . جایگاه این فیلتر هوزینگ 20 اینچ اسلیم می باشد.

فیلتر کربن بلاک 20 اینچ اسلیم :

فیلتر کربن بلاک یا کربن جامد که ساختار آن کربن اکتیو می باشد به طور معمول در دستگاه تصفیه آب بعد از فیلتر کربن فعال پودری قرار می گیرد و بیشتر برای اطمینان خاطر از آماده کرد آب در پیش تصفیه استفاده می شود به این صورت که تمام فلزات ریز و طعم و بو  و مزه ای که از فیلتر های قبل مانده است ،با عبور دادن از منافذ ریز این فیلتر از بین می روند.

شرکت سافت واتر یکی از معتبر ترین و به نام ترین برند ها است که دارای تاییدیه های NSF , CE , WQ  می باشد.دقت این فیلتر 10 میکرون است و 10000 لیتر ظرفیت دارد.

فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط