مدت زمان تولید آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مدت زمان تولید آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر
در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر در کنار دستگاه یک مخزن دیده می شود که وظیفه نگه داری و ذخیره آب تصفیه شده را دارد. در فرآیند اسمز معکوس آب با عبور از غشا فیلتر ممبران تصفیه می شود و دقت تصفیه آب در این مرحله به قدری بالا است که آب از نمک و املاح موجود در آب جدا می شود و به عنوان آب تصفیه شده و کاملا شرین و گوارا در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
عموما دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمزمعکوس سافت واتر می توانند در هر دقیقه 130 سی سی آب تصفیه شده تولید کنند، این فرآیند بسیار دقیق است و آب با دقت 0.0001 میکرون تصفیه می شود. البته مدت زمان تولید آب کمی کند است و برای رفع این مشکل دستگاه از یک مخزن برای ذخیره آب استفاده می کنند.
به بیان دیگر می توان گفت در شرایط مطلوب کارکرد دستگاه، در هر ساعت حدودا 7.5 لیتر الی 8 لیتر آب تصفیه شده تولید می شود، آب تصفیه شده در مخزن ذخیره می شود، در غیر این صورت مصرف کننده باید برای برداشت یک لیوان آب تصفیه شده دو دقیقه منتظر بماند و یا برای پر کردن یک پارچ 3 لیتری به حدودا 25 دقیقه زمان نیاز است.
طبیعی است که هیچکس نمی تواند چنین زمانی را برای تولید آب تصفیه شده صرف کند، اما با وجود مخزن این مشکل کاملا حل می شود و مصرف کننده می تواند در زمانی که نیاز به برداشت آب تصفیه شده دارد، حجم مناسبی از آب را مصرف کند. پس از برداشت آب دستگاه بلافاصله شروع به کار می کند تا مخزن از آب تصفیه شده پر شود.

مدت زمات تولید آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مدت زمات تولید آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط