مزیت فیلتر الیافی مرحله یک تصفیه آب خانگی سافت واتر

مزیت فیلتر الیافی مرحله یک تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر الیافی ۱۰ اینچ سافت واتر که به آن فیلتر PP هم می گویند در مرحله اول دستگاه قرار می گیرد که از جنس مواد پروپیلنی می باشد. کار این فیلتر حذف گل و لای، شن و ماسه، جلبک و لجن، رسوب و ذرات معلق فیزیکی و ذرات بزرگتر از ۵ میکرون است و آبی زلال و شفاف را تحویل مراحل بعدی تصفیه آب می دهد.

نکاتی در تشخیص فیلتر الیافی مرغوب

  • هر چقدر فیلتر pp سنگین تر باشد به همان اندازه از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و قیمت آن نیز بیشتر است.
  • تراکم الیافی این فیلتر باید از مرکز آن به سمت بیرون فیلتر کاهش یابد.یعنی لایه های داخلی تراکم بیشتر و لایه های بیرونی دارای تراکم کمتر باشد.
  • جنس این فیلتر باید از مواد پروپیلنی باشد نه مواد پلاستیکی
  • استحکام فیلتر الیافی باید به گونه ای باشد که وقتی بدنه فیلتر pp را فشار می دهید نه خیلی سخت و نه خیلی شل باشد.

فیلتر الیافی سافت واتر در مرحله اول دستگاه و داخل هوزینگ شفاف قرار می گیرد که شلنگ آب ورودی به آن متصل است.

این محفظه را شفاف می گذارند که تغییر رنگ فیلتر قابل رویت باشد و هرچه املاح بیشتری جذب کند رنگ آن کاملا قهوه ای می شود و موقع تعویض آن است.

طول عمر مفید فیلتر الیافی سافت واتر سه ماه می باشد که این زمان به میزان مصرف و کیفیت آب خروجی نیز بستگی دارد. با تغییر رنگ فیلتر و متمایل شدن به رنگ قهوه ای یعنی فیلتر دیگر اشباع شده است و موقع تعویض آن می باشد و دیگر قابلیت جذب ذرات درشت را ندارد و به فیلترهای بعدی آسیب وارد می کند.

مزیت فیلتر الیافی مرحله یک تصفیه آب خانگی سافت واتر

مزیت فیلتر الیافی مرحله یک تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط