مزیت مخزن ذخیره یا منبع ذخیره دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مزیت مخزن ذخیره یا منبع ذخیره دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از اجزاء مهم در تمامی دستگاه های  تصفیه آب مخزن یا منبع ذخیره می باشد. بدلیل اینکه آبی که مراحل فرآیند تصفیه طی کرده در مخزن ذخیره نگهداری می شود و به دلیل اینکه آب کاملا خالص و پاک می باشد و دارای هیچگونه آلودگی و حتی مواد نگهدارنده مانند کلر نیست ، اگر نکات بهداشتی در این مرحله انجام نشود ممکن است این آب به راحتی آلوده شود .

رشد جلبک ها  و باکتری ها و انواع میکروارگانیسم ها می توانند خطرساز بوده و زمینه ایجاد بیماری ها را فراهم کنند. ضمن اینکه آبی که درون مخزن است در هنگام خروج  مجدد تصفیه می شود ، با این حال ممکن است آب مخزن تا حدودی آلودگی داشته باشد و اگر آلودگی به سطح بالایی برسد که فیلتر نتواند آن را از بین ببرد، ممکن است طعم و بوی ناخوشایندی در آب احساس شود.

اهمیت جنس و کیفیت مخزن

مخزن باید از مواد کاملا بهداشتی ساخته شده باشد و اگر لایه فلزی داشته باشد کیفیت بهتر و مقاوم تری خواهد داشت. بهتر است که هر 5 سال یکبار مخزن ها تعویض شوند تا از آلودگی های احتمالی در امان بماند.

داخل مخزن آب به دلیل اینکه تحت فشار آب می باشند یک کیسه هوا تعبیه شده است تا در صورتی که برق دستگاه هم قطع است بتواند کل آب موجود در مخزن را بطور کامل تخلیه کند .

البته گاهی که فشار باد کاهش میابد و آب خروجی از شیر برداشت با فشار کم همراه است مجددا مخزن باد یا اصطلاحا شارژ می شود.

نکته حائز اهمیت این است که اگر تمامی فیلتر ها در زمان مناسب تعویض شوند این آلودگی به مخزن نمی رسد. با این حال دیده شده که مخزن هایی که ساخت ایران هستند و کیفیت کمتری دارند آلودگی به داخل آن به راحتی نفوذ می کند . بهترین کیفیت مخزن، مخزن های تایوانی هستند که از کیفیت بالایی برخوردار و دارای استانداردهای جهانی می باشند.

مزیت مخزن ذخیره یا منبع ذخیره دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مزیت مخزن ذخیره یا منبع ذخیره دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط