مشخصات ظاهری و فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات ظاهری و فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

طی انجام مراحل تصفیه آب نه تنها کلیه رسوبات، مواد آلی، مواد شیمیایی، سدیم، نیترات و حتی باکتری ها از آب جدا می شوند بلکه مواد مفیدی که بدن به آنها نیاز دارد طی فرآیند فیلتراسیون از بین می رود. در این مرحله فیلتر مینرال می تواند مواد مفید برای بدن را از جمله کلسیم، منیزیم، سدیم که فقط از طریق آب جذب بدن می شوند را به آب برگرداند.

فیلتر مینرال از توپ های معدنی پرشده اند و زمانی که با آب در تماس باشند مقداری از این مواد معدنی در آب حل می شوند.

با این توصیفات برخی بر این باورند که این املاح مفید توسط فیلتر مینرال جذب بدن نمی شوند اما با توجه به تحقیقاتی که اخیرا انجام شده بیشتر کشورها از این فیلتر استفاده می کنند تا سلامت بدن خود را تضمین نمایند.

نکات مهم حین خرید فیلتر مینرال ساف

متاسفانه امروزه بدلیل رقابتی شدن بازار ها برخی  شرکت ها با قیمتهای ارزان تر اقدام به فروش فیلترهای تصفیه آب می نمایند.لازم به ذکر است که این گونه فیلترها بدلیل نداشتن کیفیت و استانداردهای لازم هیچ گونه تاثیری در جذب املاح مفید به بدن نداشته است.

در نتیجه قبل از خرید و یا نصب با تحقیق کردن و گرفتن مشاوره های لازم سلامت خود و خانواده تان را تضمین نمایید. چرا که فیلترهای معمولی بی تاثیر خواهند بود و این فیلترها باعث خرابی دستگاه تصفیه خواهند شد و نیز موجب بیماری در افراد می شود.

یکی دیگر از نکات مهم عمر مفید این فیلتر می باشد. سالی یکبار زمان مناسبی برای تعویض این فیلتر می باشد. در صورت بی توجهی به زمان تعویض فیلترموجبات خرابی دستگاه میسر می شود و دیگر املاح مفیدی باقی نمی ماند که جذب بدن شوند.

مشخصات ظاهری فیلتر مینرال

همانطور که در بالا ذکر شد فیلتر مینرال دارای توپک های ریزی می باشند که داخل فیلتر و پوسته مورد نظر ریخته می شوند و بصورت خطی یا افقی روی دستگاهای تصفیه آب نصب می شوند. زمانی که آب از لابه لای این توپ ها عبور می کنند املاح کلسیم، منزیم و سدیم در آب حل می شوند و در هنگام خروج از فیلتر توسط شیر برداشت قابل آشامیدن می باشد.

مشخصات ظاهری و فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات ظاهری و فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط