مشخصات فیلتر اکسیژن ساز سافت واتر

مشخصات فیلتر اکسیژن ساز سافت واتر

در این مظلب می خواهیم درباره ی یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند نصب شود صحبت کنیم و در رابطه با آن اطلاعاتی بدست آوریم .

این فیلتر، فیلتر اکسیژن ساز نامیده می شود . فیلتر اکسیژن ساز از جمله فیلترهایی است که پس از مرحله ششم فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب می توان آن را نصب کرد .

دستگاه های تصفیه آب خانگی به طور معمول دارای شش مرحله برای فیلتراسیون هستند و پس از این که آب از این شش مرحله گذر کند قابل آشامیدن و استفاده خواهد بود زیرا خالص سازی و تصفیه آن به طور کامل انجام شده است .

اگر خالص سازی این آب به طور کامل انجام شده است چرا بعد از فیلتر ششم باز هم به مراحل فیلتراسیون فیلترهایی اضافه می شوند ؟ به طور کلی پس از فیلتر ششم دستگاه تصغیه آب خانگی تا هشت مرحله دیگر می توان به دستگاه تصفیه آب فیلتر اضافه نمود که یکی از این هشت فیلتر می تواند فیلتر اکسیژن ساز باشد .

فیلتر اکسیژن ساز سافت واتر فیلتری است که با عملکرد خود مقدار بیشتری اکسیژن را وارد آب تصفیه شده می کند و به این صورت فعالیت خود را انجام می دهد .

چگونه این مقدار اکسیژن به آب افزوده می شود ؟ در فیلتر اکسیژن ساز مواد بیوسرامیکی تعبیه شده است که این مواد با ترکیب شدن با آب باعث افزودن میزان اکسیژن موجود در آب می شوند .

فیلتر اکسیژن ساز می تواند پس از فیلتر مینرال بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی نصب شود و پس از 12 ماه نیز باید تعویض این فیلتر صورت بگیرد .

تعویض به موقع هر یک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب بسیار حائز اهمیت است و به این موضوع اهمیت زیادی باید داده شود .

مشخصات فیلتر اکسیژن ساز سافت واتر

مشخصات فیلتر اکسیژن ساز سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط