مشخصات مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با روش اسمز معکوس کار می کنند، بنابراین برای ذخیره سازی آب از مخازن تحت فشار استفاده می کنند.

مخازن تحت فشار حاوی یک محفظه هوا می باشند که هنگامی که مخزن از آب پر باشد، فشاری که از هوا از قسمت پایینی دستگاه به آب وارد شده سبب خروج آب از شیر برداشت می شود.

در اولین بخش مخزن در قسمت بالایی، شیری وجود دارد که با عنوان شیر مخزن خوانده می شود، شیر مخزن وظیفه کنترل ورود و خروج آب به دستگاه را دارد و به دو حالت باز و یا بسته قرار می گیرد.

شیر مخزن به همراه مخزن نمی آید و معمولا به طور جدگانه تهیه می شود.

شیر مخزن بر روی بخشی به نام رزوه قرار می گیرد. رزوه مخزن می تواند از جنس استیل و یا پلاستیک باشد. رزوه جهت نصب شیر مخزن به کار برده می شود و بر روی تمامی مخازن ذخیره در بخش بالایی مخزن قرار گرفته است.

بدنه مخزن می تواند دو لایه و یا سه لایه باشد. بدنه خارج مخازن یا از جنس پلاستیک و یا استیل هستند.

بدنه داخلی مخزن نیز که با آب در تماس است از جنس پلاستیک پلی پروپیلن می باشد و یا در برخی موارد از جنس استیل ساخته شده است.

دیافراگم نیز بخشی است که درون مخزن قرار می گیرد و از جنس بوتیل ساخته شده است. دیافراگم وظیفه جداسازی آب و هوا را دارد.

محفظه ذخیره آب، بخشی است که بالای دیافراگم قرار می گیرد و محفظه ذخیره هوای فشرده نیز بخشی است که در بخش زیرین مخزن قرار می گیرد.

در انتهای مخزن پایه نگه دارنده قرار گرفته است و مخزن بر روی آن قرار می گیرد.

آخرین بخش از مخزن ذخیره، شیر تنظیم فشار هوا می باشد که جهت تنظم فشار هوای داخلی مخزن مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار پر کاربرد است.

مشخصات مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط