مشخصات کلگی پمپ (هد) دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات کلگی پمپ (هد) دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس پمپ می باشد. آب به وسیله پمپ وارد فیلترها شده و تصفیه می شود ، به طور کلی خود پمپ از دو بخش تشکیل شده است : کلگی (هد) و دینام. کلگی پمپ هم از دو بخش بلبرینگ و دیافراگم ساخته شده است.

کلگی (هد) پمپ سافت واتر وظیفه این را دارد که تا نیروی الکتروموتور را به رانش تبدیل کند. پمپ معمولا به نحوه ای  ساخته می شود که کلگی آن قابلیت تعویض را دارد و در صورت خراب شدن آن به راحتی می توان کلگی را تعویض و از پمپ دوباره استفاده کرد. همچنین این پمپ ساخت تایوان بوده و عبارت MADE IN TAIWAN بر روی آن حک شده است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

معمولا در صورت خراب شدن این کلگی این سه نشانه به وجود می آید :

1.ریزش آب از قسمت کلگی پمپ

2.کاهش فشار پمپ به کمتر از 50 PSI

  1. افزایش صدای آن ( در این مورد قبل از اقدام به تعویض کلگی پیچ های آن را سفت کنید اگر صدا برطرف نشد اقدام به تعویض آن کنید.)

معمولا اکثر پمپ های دستگاه های تصفیه آب کلگی آنها قابلیت تعویض را دارد که در صورت خراب شدن آن نسبت به تعویض به موقع آن اقدام کنید چرا که ممکن است به دینام هم آسیب برساند.

یکی از دلایلی که باعث خرابی کلگی پمپ می شود گرفتگی فیلتر ممبران می باشد که باعث می شود فشار زیادی به پمپ وارد شود پس تعویض به موقع فیلترها هم در افزایش طول عمر پمپ و سالم ماندن آن بسیار موثر است.

نحوه تعویض کلگی (head) پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر

ابتدا برق و آب ورودی دستگاه را قطع کنید.

شیلنگ های ورودی و خروجی پمپ را جدا کنید.

شیر مخزن آب را ببندید.

پیچ های کلگی را باز کرده و کلگی نو را جایگزین کنید.

مشخصات کلگی پمپ (هد) دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مشخصات کلگی پمپ (هد) دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط