مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای تصفیه آب خانگی سافت واتر

خرابی های رایج دیده شده در شیر برداشت عموما به دلیل از کار افتادن و پوسیدگی مغزی است. در واقع مغزی ها پر تکرارترین و پر مصرف ترین قطعات در انواع شیرها می باشند.

با اینکه اغلب شیرهای برداشت قابلیت تعویض مغزی دارند، اما گاهی اختلافات کوچک در انواع مغزی ها باعث می شود تا برای شیر مصرفی مورد استفاده نباشد و یا به اصطلاح به شیر نخورد.

رسوبات درون آب مهم ترین عامل برای خرابی مغزی می باشند، البته استفاده از مغزی با کیفیت نیز طول عمر بالاتری نسبت به انواع معمولی خود دارد.

به صورت کلی بخش داخلی مغزی می تواند از نوع ریز یا درشت باشد، مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای تصفیه آب خانگی سافت واتر یکی از انواع پرکاربرد مغزی در این سیستم ها است.

بخش داخلی این مغزی همان گونه که گفته شد از نوع ریز است و فلکه ستاره ای بر روی آن قرار گرفته است.

این مغزی به همراه فلکه می آید، بنابراین برای رفع مشکلات ناشی از عدم تطابق مغزی با شیر می توانید، مغزی را به همراه فلکه متناسب تهیه نمایید.

در این حالت اطمینان دارید که مغزی با شیر برداشت متناسب است و می توانید به راحتی آن را نصب کنید.

فلکه های شیر برداشت دستگاه های سافت واتر در دو نوع ستاره ای یا اهرمی طراحی می شوند، این مغزی دارای فلکه ستاره ای است که دارای سه یا چهار پر می باشد و از نظر ظاهری بسیار زیبا و متناسب است.

این مغزی ها از آلیاژهای بسیار با کیفیت ساخته شده اند و صفحات داخلی آنها از جنس سرامیک می باشد.

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای تصفیه آب خانگی سافت واتر

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • مغزی شیرهای برداشت ستاره ای

مطالب مرتبط