نحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

نحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) در انواع بسیار متنوع با تعداد فیلترهای مختلف ساخته شده اند. در اغلب سیستم های اسمز معکوس سافت واتر فرآیند تصفیه و حذف ناخالصی های آب در پنج مرحله اول انجام می شود. فیلترهای بعدی در دستگاه معمولا به عنوان فیلتر مکمل به کار برده می شوند و نقش افزودنی دارند. یعنی می توانند مواد معدنی مفیدی را در جهت بالا بردن کیفیت به آب ورودی اضافه کنند.

برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به صورت پنج مرحله ای ساخته شده اند یعنی آب ورودی تنها توسط فیلترها تصفیه می شوند و ناخالصی های خود را از دست داده و آب خالص جدا می شود. فیلتر مینرال به عنوان فیلتر افزودنی می تواند در آخرین مرحله از دستگاه نصب شود. این فیلتر هم سختی آب را بالا می برد هم تغییرات خوشایندی در طعم و مزه آب به وجود می آورد. بنابراین اگر مایل به اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آب خود هستید می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.

نحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه

  • در اولین مرحله فیلتر مینرال اینلاین مناسب با دستگاه را تهیه نمایید. شیلنگ تصفیه و اتصالات مورد نیاز برای نصب نیز باید تهیه شوند.
  • دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید و شیر ورودی و شیر مخزن دستگاه را نیز در حالت بسته قرار دهید.
  • شیلنگ خروجی از فیلتر پست کربن را پیدا کنید.
  • دقت داشته باشید فیلتر مینرال به صورت کپسولی است که دو طرف آن تقریبا به یک شکل است. جهت صحیح قرار دادن این فیلتر در دستگاه مهم است. برای پیدا کردن ورودی و خروجی فیلتر به بدنه فیلتر دقت کنید. کلمه ای به نام FLOW بر روی فیلتر مشخص شده است و دو طرف آن دارای دو فلش است. سمتی که فلش بر خلاف کلمه Flow می باشد اتصال فیلتر پست کربن است که ورودی فیلتر می باشد و سمتی که فلش FLOW به طرف آن نشانه گذاری شده است خروجی فیلتر است.
  • فیلتر را با استفاده از بست نگه دارنده بر روی براکت قرار دهید و شیلنگ خروجی را نیز با استفاده از اتصالات مناسب به فیلتر متصل کنید.
  • در آخرین مرحله دستگاه تصفیه را به برق متصل کنید و شیرهای مخزن و ورودی به دستگاه را باز نمایید.
نحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آبنحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر خانگی سافت واتر

نحوه اضافه کردن فیلتر مینرال به دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط