نحوه تعویض فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب سافت واتر

نحوه تعویض فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب سافت واتر

فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر (soft water) به عنوان اولین فیلتر وظیفه دارد تا رسوبات معلق موجود در آب را جدا نماید.فیلتر الیافی می تواند از جنس هوزینگی و یا اینلاین باشد.

فیلتر الیافی هوزینگی درون محفظه فیلترهای خانگی قرار می گیرد و فیلتر الیافی اینلاین همان فیلترهای کارتریجی هستند. با این تفاوت که به همراه خود محفظه دارند و طراحی فیلتر و محفظه فیلتر به صورت یکپارچه انجام شده است.

فیلتر الیافی اینلاین (inline pp filter) نسبت به فیلتر الیافی هوزینگی از نظر بهداشتی قابل اطمینان تر است و تعویض آن نیز با سرعت بیشتری انجام می شود اما از نظر قیمتی فیلتر الیافی خطی از هوزینگی گران تر است.

همچنین فیلتر الیافی اینلاین فقط در مدل های خاصی از دستگاه تصفیه آب نصب می شوند و یافتن این نوع فیلترها بسیار سخت است (این نوع فیلترها کمیاب هستند)

حال برای تعویض فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب خانگی سافت واتر باید مراحل زیر را انجام دهید.

  • فیلتر الیافی اینلاین خانگی متناسب با دستگاه را با دقت و کیفیت بالا انتخاب نمایید.

  • ابتدا یک سینی زیر دستگاه تصفیه خود قرار دهید به دلیل اینکه مقداری آب از سیستم خارج می شود.

  • دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید و شیر ورودی آب به دستگاه و شیر مخزن را نیز ببندید.

  • شیر برداشت نصب شده بر روی سینک را به مدت 30 ثانیه باز بگذارید تا مقداری آب از آن خارج شود.این کار باعث می شود تا فشار داخل هوزینگ ها کمتر شود و در نتیجه تعویض فیلتر نیز آسان تر می شود.

  • فیلتر الیافی را در دستگاه پیدا کنید و شیلنگ های متصل به آن را باز کنید.

  • فیلتر الیافی اینلاین جدید را به دستگاه نصب کنید و شیلنگ ها را به دو سر فیلتر متصل کنید.از آب بندی صحیح فیلتر نیز اطمینان حاصل کنید.

  • سپس دستگاه تصفیه آب را به برق متصل کنید و شیر مخزن و شیر ورودی آب به دستگاه را در حالت باز قرار دهید.

نحوه تعویض فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب سافت واتر

نحوه تعویض فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط