نحوه عملکرد شیر برداشت سافت واتر

نحوه عملکرد شیر برداشت سافت واتر

موضوعی که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم در رابطه با یکی از قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد و در این مطلب درباره ی آن اطلاعاتی بدست می آوریم . شیر برداشت از برند سافت واتر موضوع این مطلب است و در ادامه با آن آشنا می شویم .

شیر برداشت یکی از قطعاتی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی از آن استفاده می شود و شیری است که آب تصفیه شده توسط دستگاه از آن خارج می شود . دستگاه تصفیه آب خانگی با تصفیه و خالص سازی آب و عبور دادن آب از فیلترهای خود در نهایت این آب را از  شیر برداشت از خود خارج می کند تا مورد استفاده قرار بگیرد .

در واقع با باز کردن شیر کوچکی که روی سینک ظرفشویی قرار گرفته شده است ، آب تصفیه شده از این شیر خارج می شود تا از آن استفاده شود .

محل نصب شیر برداشت در کجاست ؟ شیر برداشت به طور کلی می تواند در دو مکان که در زیر شرح داده شده است ، نصب شود.

  • روی سینک
  • روی دیوار با استفاده از پایه

شیر برداشت که برای خارج شدن آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب انتخاب می کنید باید ویژگی هایی داشته باشد که به شرح زیر می باشد :

  • وزن آن سنگین باشد .
  • مغزی سرامیکی داشته باشد .

شیرهای برداشت در انواع و اشکال مختلف تولید می شوند و تنوع بسیار زیادی دارند و با توجه به سلیقه‌تان شیر برداشت مد نظرتان را می توانید تهیه کنید .

برند سافت واتر یکی از تولیدکنندگان موفق در صنعت تصفیه آب می باشد و در این صنعت به تولید و توزیع انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات آن می پردازد و یکی از برندهای معتبر در این صنعت محسوب می شود .

نحوه عملکرد شیر برداشت سافت واتر

نحوه عملکرد شیر برداشت سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط