نصب شیر برداشت RO سافت واتر

نصب شیر برداشت RO سافت واتر :

 • سوراخ کاری سینک :

شیر برداشت را می توان هم بر روی سینک ظرفشویی و هم بر روی دیوار نصب کرد.

اگر بخواهید بر روی دیوار نصب کنید نیاز به یک پایه دارد که به وسیله ی آن به دیوار متصل شود اما اگر به سینک ظرفشویی نصب شود باید سینک را سوراخ کنید.

برای نصب شیر برداشت سوراخی به قطر 1.2 اینچ باید ایجاد کرد. برای بدست آوردن بهترین نتیجه، از یک مته سنگ تراشی با استفاده از کاربید 1.2 اینچی استفاده کنید.

توجه : در صورت وجود سوراخ نیازی به سوراخ کردن مجدد نیست:

 • سوراخ Spare : در صورت وجود سوراخ یدکی در سینک که توسط یک پوشش کرومی پوشانده شده است ، به سادگی پوشش کرومی را برداشته و شیر آب RO را در آنجا نصب کنید.
 • شلنگ Spray : اگر شلنگ اسپری مورد استفاده قرار نگرفته ، شیلنگ را جدا کرده و شیر آب RO را در آنجا سوار کنید. به یاد داشته باشید که پریز را در زیر شیر آب اصلی وصل کنید. اگر شلنگ اسپری از پایه چرخنده استفاده می کند ، حتما آن را جدا کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.
 • شیر برداشت آویزان : اگر حفاری سوراخ امکان پذیر نباشد (یعنی خانه اجاره ای ، نبود ابزار مته و غیره) ، شیر آب می تواند فقط روی درب کابینت یا هر کجا که مناسب باشد آویزان شود.

هنگام حفر سوراخ برای شیر آب RO مکانی را انتخاب کنید که به نظر می رسد خوب است و برای پخش آب خالص مناسب ترین است. برای پایه شیر آب یک ناحیه مسطح لازم است تا شیر آب محکم به آن وصل شود.

 1. محل شیر برداشت : اطمینان حاصل کنید که اتصالات شیر برداشت از پایین سوراخ قابل دسترس باشد. اگر فضا در قسمت بالای سینک کافی نباشد، شیر برداشت را می توان در قسمت پیشخوان تا لبه سینک قرار داد. اگر پیشخوان از کاشی و سرامیک باشد روش سوراخ کردن همانند دستشویی های چینی خواد بود.
 2. برای سینک استیل ضد زنگ : قبل از استفاده از مته کاربید 1.2 اینچی باید سوراخ را با یک پانچ مرکزی برای جلوگیری از راه رفتن مته ایجاد کنید . یک سوراخ پیلوت کوچک نیز به دریل کردن کمک می کند.
 3. سینک های چینی : سینک های مینا کاری چینی اگر هنگام حفر سوراخ از آن مراقبت نکنید می تواند به آسانی ترک بردارد. قبل از شروع دریل کاری، فشار را محکم رو به پایین اعمال کنید تا وقتی که یک خرد شدن اتفاق بیفتد. این به شما کمک می کند تا هنگام سوراخ کاری از لیز خوردن مته جلوگیری کند. یک سوراخ پیلوت کوچک نیز به دریل کردن کمک می کند.

نکته : بلافاصله پس از انجام حفاری سوراخ، تمام تراشه های فلزی را تمیز کنید زیرا تراشه های فلزی چینی را لکه دار می کنند.

 • نصب شیر برداشت :

 1. شیر را مطابق شکل جدا سازی کنید.
 2. انتهای آداپتور شیر آب را به ساقه فلزی شیر برداشت وصل کنید. در اینجا نیازی به نوار تفلون نیست.
 3. خط clear را به شیر برداشت وصل کنید.
 4. شیر برداشت دارای یک دسته فلزی جامد است که آب تصفیه شده خارج می شود. دسته را به حالت افقی بکشید تا آب آزاد شود و به صورت عمودی ببندید.
نصب شیر برداشت RO سافت واتر

نصب شیر برداشت RO سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط