نمایندگی فروش هوزینگ فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب

نمایندگی فروش هوزینگ فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب

یکی از قطعاتی که وجود آن در دستگاه تصفیه آب بسیار حائز اهمیت است هوزینگ ها می باشند. هوزینگ ها در واقع محفظه های استوانه ای شکل از جنس پلاستیک هستند.

این هوزینگ ها برای محافظت از فیلترهای دستگاه تصفیه آب تعبیه شده اند. تقریبا همه ی دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی دارای هوزینگ هستند که فیلترهای کارتریجی الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک داخل آن قرار می گیرند و همچنین برای محافظت از فیلتر ممبران نیز از هوزینگ ممبران استفاده می شود.

این هوزینگ ها در دو نوع مات و شفاف هستند. فیلتر اول در هوزینگ شفاف قرار می گیرد و سایز این هوزینگ های خانگی 10 اینچ است.

هوزینگ های شفاف نسبت به هوزینگ های مات انعطاف پذیری و مقاومت کمتری دارند و به دلیل خشک بودن احتمال شکستگی در آنها بیشتر است. کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در تهیه هوزینگ های شفاف بسیار مهم است، زیرا اگر کیفیت لازم را نداشته باشند با آزاد کردن مواد سمی می توانند بار آلودگی آب را بالا ببرند.

از لحاظ ظاهری و شکل هوزینگ فیلتر ممبران با هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه متفاوت است. هوزینگ ممبران دارای یک ورودی و دو خروجی است در صورتی که هوزینگ فیلترهای کارتریجی دارای یک ورودی و یک خروجی می باشند.

علت تعبیه شدن این هوزینگ در دستگاه تصفیه آب عبارتند از :

  • محافظت از فیلتر الیافی
  • بهبود عملکرد فیلتر الیافی
  • آب بندی فیلتر الیافی دستگاه خانگی
نمایندگی فروش هوزینگ فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب

نمایندگی فروش هوزینگ فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط