هوزینگ مات دبل اورینگ سافت واتر

هوزینگ مات دبل اورینگ سافت واتر

برای این که در رابطه با آبی که از آن استفاده می کنیم مطمئن باشیم ، می توانیم از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم . در دستگاه های تصفیه آب فیلترهای متعددی برای تصفیه آب و حذف آلاینده های موجود در آن تعبیه شده است .

هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب وظیفه حذف ذرات و آلاینده های مشخصی از آب را دارند . برای حفاظت از فیلترهای دستگاه تصفیه آب قطعاتی به نام هوزینگ تولید و ارائه می شوند .

فیلترها درون هوزینگ قرار می گیرند و بر روی دستگاه نصب می شود . هوزینگ مات دبل اورینگ از انواع هوزینگ های دستگاه تصفیه آب می باشد . از این هوزینگ در مرحله دوم یا سوم فیلتراسیون دستگاه یعنی برای حفاظت از فیلتر کربن بلاک یا کربن اکتیو ، استفاده می شود .

این هوزینگ که از انواع هوزینگ های مات می باشد  به دلیل مات بودن ، در برابر اشعه های نور خورشید که امکان آسیب زدن به فیلتر توسط آن ها وجود دارد جلوگیری می کند و مقاومت بالایی دارد .

دلیل اهمیت استفاده از این هوزینگ این است که به دلیل این که مقاومت بالایی دارد هنگامی که آب ورودی به دستگاه تصفیه آب فشار زیادی داشته باشد از آسیب به فیلتر جلوگیری می کند . این هوزینگ برای آب بندی دارای دو اورینگ می باشد .

ویژگی های هوزینگ مات دبل اورینگ به شرح زیر است :

  • سهولت در نصب و تعویض
  • طول عمر بالا وکیفیت مرغوب
  • قیمت مقرون به صرفه و طراحی چشم گیر
هوزینگ مات دبل اورینگ سافت واتر

هوزینگ مات دبل اورینگ سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط