وظیفه سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

وظیفه سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس یکی از بهترین روش ها برای تهیه آبی سالم و بدون ناخالصی و آلاینده است. دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی برای مصارف گوناگون دارد همچون خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس قطعات و کارایی مشابه تصفیه آب خانگی دارد و تنها تفاوت آنها در سایز قطعات است که تصفیه آب نیمه صنعتی ظرفیت تولید بیشتری از تصفیه آب خانگی دارد. یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سوئیچ فشار بالا است که با عنوان هایپرشر شناخته می شود.

سوئیچ فشار بالا بصورت سری با پمپ در مدار قرار دارد وبه منظور خاموش و روشن شدن منظم دستگاه استفاده می شود.

این سوئیچ در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می شود. وجود این سوئیچ ها بسیار مهم است زیرا باعث عملکرد بهتر دستگاه تصفیه آب و جلوگیری از تولید آب اضافی می شود و هنگام قطع برق نیز مخزن پر از آب تصفیه داریم.

با بالا رفتن فشار آب درون هوزینگ ممبران این سوئیچ دستور خاموش شدن به پمپ تصفیه آب را می دهد درواقع هنگامی که مخزن پر می شود باید فرآیند تصفیه آب متوقف شود. این سوئیچ فشار زیاد، آب جمع شده پشت فیلتر ممبران را تشخیص می دهد و درصورت ضرورت و نیاز، دستور خاموش یا روشن شدن پمپ تصفیه آب را می دهد.

 هنگامی که مخزن پر است دستور خاموشی پمپ را می دهد تا از تولید آب اضافی پیشگیری کند. زیرا مخزن پر است و با تولید آب اضافی امکان ترکیدن مخزن وجود دارد.

هنگامی که آب تصفیه شده را مصرف می کنیم مخزن خالی می شود دراین صورت دستور روشن شدن پمپ را می دهد تا آب دوباره تصفیه و ذخیره شود. بعضی از سوئیچ های فشار بالا با برق مستقیم کار می کند یعنی برق قبل از ورود به آداپتور وارد سوئیچ فشار بالا می شود. این برق ورودی 220 ولت است.

دربرخی دیگر از دستگاه ها که رایج تر هستند با برق مستقیم کار نمی کند. در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از سوئیچ فشار بالا استفاده می شود زیرا فشار آب بالا است و نیاز به قطعه با کیفیت و پر قدرت است. این سوئیچ با برق 32 ولت و 36 ولت کار می کند.

وظیفه سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

وظیفه سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط