وظیفه فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

وظیفه فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

مهم ترین و اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب که نقش بسیار زیادی در تصفیه آب دارد ، فیلتر ممبران می باشد . این فیلتر چهارمین فیلتر تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب خانگی است .

ساختار و عملکرد فیلتر ممبران به این صورت است که از لایه های مختلفی تشکیل شده است که جنس این لایه ها پلی آمیدی می باشد . آب با ورود به این فیلتر از لایه های آن می گذرد و تصفیه می شود .

حال این سوال پیش می آید در این لایه ها آب چگونه تصفیه می شود ؟

لایه های این فیلتر همانند یک غشا عمل می کنند و فقط و فقط به مولکول های آب اجازه ی عبور می دهند و تمام مواد و ذرات حل شده در آب در پشت این لایه ها به دام می افتند و اجازه ی عبور به آن ها داده نمی شود و به این صورت آب تصفیه می شود .

در عملکرد دقیق فیلتر ممبران فشار آب بسیار تاثیر گذار می باشد و به همین دلیل فعالیت پمپ در دستگاه تصفیه آب بسیار حائز اهمیت است و باید فشار لازم ممبران را فراهم کند .

فیلتر ممبران سافت واتر در بالای براکت دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد .

زمان تعویض این فیلتر 12 الی 18 ماه پس از نصب می باشد و طول عمری نسبتاً طولانی دارد . این مدت زمان به طور کلی اعلام می شود و عوامل مختلفی هستند که زمان تعویض این فیلتر را تغییر می دهند از جمله آب منطقه ، عملکرد فیلترهای پیش از آن ، زمان تعویض فیلترهای پیش از آن و غیره می باشد .

وظیفه فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

وظیفه فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط