وظیفه پمپ برای فیلترهای ممبران High pressure سافت واتر

وظیفه پمپ برای فیلترهای ممبران High pressure سافت واتر

فیلترهای ممبران خانگی از نظر فشار کارکرد در انواع مختلفی تقسیم می شوند، بنا به نوع فیلتر ممبران نیز پمپ های تصفیه آب خانگی با توجه به فشاری که تولید می کنند در انواع مختلف تقسیم بندی می شوند.

در طول زمان و از شروع تولید ممبران های تصفیه آب تا به امروز انواع مختلفی از این فیلترها ساخته شده اند که برای تصفیه آب و کارکرد درست به تامین فشار آب متفاوتی نیازمند هستند.

فیلترهای ممبرانی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند، فارغ از ظرفیت و میزان آبدهی، با فشار بالا کار می کنند.

به صورت کلی ممبران ها از نظر فشار کارکرد در سه دسته تقسیم می شوند :

فیلتر ممبران فشار بالا یا High pressure : در این نوع ممبران حتما باید از پمپ قوی با قابلیت ایجاد فشار بین 80-120 psi استفاده شود.

فیلتر ممبران کم فشار یا Low pressure : در این نوع از فیلترهای ممبران، فشار آب کمتر نیز مناسب است، در نتیجه می توان از یک پمپ کوچک تامین فشار استفاده کرد.

فیلتر ممبران با فشار بسیار کم ULP : این نوع از فیلترهای ممبران با فشار بسیار کم نیز کار می کنند و در واقع نسل آخر ممبران ها هستند.

در این ممبران ها حتی فشار آب شهری نیز مناسب است و در اغلب موارد وجود پمپ ضرورت ندارد.

همان گونه که گفته شده دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با ممبران HP کار می کنند، این فیلترها امروزه بسیار رایج هستند و تقریبا در تمامی دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین بهتر است برای افزایش راندمان و کارکرد ممبران های فشار بالا از یک پمپ قوی و با کیفیت استفاده شود.

وظیفه پمپ برای فیلترهای ممبران High pressure سافت واتر

وظیفه پمپ برای فیلترهای ممبران High pressure سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط