پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کاربردی دارد؟

پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کاربردی دارد؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر مجهز به حداقل 5 فیلتر تصفیه و تجهیزات مختلفی هستند که با استفاده از اتصالات و شیلنگ به هم ارتباط پیدا کرده اند.

می توان گفت تمامی قطعاتی که در فرآیند اسمز معکوس و تولید آب تصفیه شده نقش دارند، دارای ورودی و خروجی برای عبور آب هستند.

هنگامی که نیاز به جا به جایی دستگاه باشد و یا هنگامی که بخواهید یکی از قطعات دستگاه را باز و سپس تعمیر یا تعویض کنید، باید ارتباط برخی از قطعات با یکدیگر قطع شود.

با اینکه این قطعات در حالت معمولی متصل به یکدیگر هستند اما بنا به دلایل ذکر شده گاهی نیاز به باز ماندن فیلتر یا قطعه ای در دستگاه است و می تواند سبب نشتی آب شود.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی روشن باشد و شیر ورودی نیز بسته نباشد، آب وارد دستگاه شده و از قطعه ای که مسیر جریان آب باز است با سرعت خارج خواهد شد.

برای رفع این مشکل از قطعه ای به نام پلاگ (plug) و یا کورکن استفاده می کنند.

پلاگ قطری به اندازه شیلنگ تصفیه آب خانگی دارد و درون آن اتصالاتی وجود دارد که باعث می شود به راحتی درون مسیر ورودی و خروجی قطعه یا فیلتر شود.

با وارد کردن پلاگ مسیر خروج آب کاملا بسته می باشد و نشتی آب ایجاد نخواهد شد.

به صورت کلی برای مسدود کردن جریان آب در اتصالات فیتینگی یا مهره ای از پلاگ بهره می برند.

البته این قطعه به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر نمی آید و در صورت نیاز می توانید آن را به صورت جداگانه تهیه نمایید.

پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کاربردی دارد؟

پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه کاربردی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط