پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

موضوع این مطلب پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می باشد و می خواهیم درباره ی عملکرد این پمپ و ویژگی های آن صحبت کنیم و با آن آشنا شویم .

پمپ ها یکی از قطعات مهم هر دستگاهی هستند . این قطعات با توجه به دستگاهی که در آن قرار گرفته اند ویژگی و عملکردی مرتبط با آن دارند .

به عنوان مثال پمپی که در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد ، پمپی است که فشار آب را افزایش می دهد و آب را آماده برای فیلتراسیون در فیلتر ممبران می کند.

در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی فیلترها و قطعات همانند همه ی فیلترها و قطعاتی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی به کار می رود و عملکرد آن ها نیز به همین صورت می باشد و تفاوتی که آن ها دارند در ابعاد آن ها می باشد .

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی قطعه ای مهم در این دستگاه محسوب می شود و در دستگاه تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل می کند ، پمپ یکی از قطعات بسیار مهم محسوب می شود زیرا در این روش تصفیه آب برای این که آب تصفیه شود ، عملکرد چهارمین فیلتر یعنی فیلتر ممبران بسیار حائز اهمیت می باشد . زیرا در این فیلتر آب باید از لایه هایی که درون این فیلتر تعبیه شده بگذرد .

پمپ های نیمه صنعتی با 36 ولت جریان الکتریکی قادر به انجام فعالیت خود می باشند و می توانند در هر دقیقه 3 لیتر آب را پمپاژ کنند .

پمپ دستگاه تصفیه آب سافت واتر دارای تاییدیه های مختلف از سازمان هایNSF  ، Water Quality ، CE و سایر سازمان های بین المللی که وظیفه کنترل کیفیت محصولات تصفیه آب و کلیه محصولاتی که با سلامت انسان سر و کار دارند می باشد و این نشان از کیفیت بالایی است که این محصول داراست . برند سافت واتر از برندهای معتبر در این صنعت است و محصولاتی با کیفیت را به بازار ارائه می دهد .

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط