چه تجهیزات و متعلقاتی همراه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر می آیند ؟

چه تجهیزات و متعلقاتی همراه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر می آیند ؟

یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین دستگاه های تصفیه آب خانگی، سیستم های تصفیه با برند معروف سافت واتر (soft water) است. نام سافت واتر از نام های آشنا در صنعت عظیم تصفیه آب است و محصولات آن به راحتی در سراسر دنیا از جمله ایران یافت می شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر در مدل های بسیار متنوع با تعداد فیلترهای متغیر ساخته می شوند اما در کارتن این دستگاه ها برخی از قطعات به صورت ثابت می آیند و وجود آنها برای نصب و راه اندازی دستگاه ضروری است.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر در تمامی مدل ها به همراه یک براکت پایه دار یا بدون پایه قرار می گیرد و از نظر تعداد فیلترها می تواند 5 مرحله، 6 مرحله، 7 مرحله و یا حتی بیشتر باشد.

مخزن ذخیره از دیگر قطعاتی است که تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر به آن مجهز می باشند. این مخازن حجم های مختلف دارند و در بالاترین کیفیت قرار دارند.

شیر برداشت در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر وجود دارد و از نظر ساختار می تواند در انواع مختلفی چون شیر برداشت اهرمی یا ستاره ای قرار بگیرد.

آچار هوزینگ از دیگر قطعاتی است که برای باز و بسته کردن هوزینگ یا محفظه فیلترهای پیش تصفیه به کار برده می شود و در این سیستم ها از نوع با کیفیت آن استفاده شده است.

شیر مخزن تصفیه آب، شیر ورودی، سه راه استیل، بست فاضلاب و حدودا 6 متر شیلنگ تصفیه آب از دیگر تجهیزاتی هستند که برای نصب و را اندازی دستگاه ضروری می باشند و در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر وجود دارند.

چه تجهیزات و متعلقاتی همراه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر می آیند ؟

چه تجهیزات و متعلقاتی همراه دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر می آیند ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط